Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Pestisori... pestisori... (31)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

elyanne

7087 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luielyanne Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyanne un Mesaj Privat
Io's cea mai fericita ca se apropie martie... vine ziua baietilor, papam tort, prajituri, musafiri, copii, tambalau ... si mai ales ziua mea... cadooooouri

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | Elena iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

andanii

4778 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandanii Adauga semn de carte la raspuns Trimite andanii un Mesaj Privat
elyanne , esti o fericita

am fost sa-mi cumpar blugi, nici o pereche nu-mi placea cum stau ... parca in toti paream o balena si nu mi-am luat , mai caut

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat
Bravo Ely , asa te vreau !

Nu mi-am luat fusta ca nu era numarul meu , dar tot mi-am luat ceva , o rochita ...mov /indigo, sexy ......ca tot va fi ziua mea luna asta ...da-i inkolo de bani ca oricum nu ajung ........

si inca ceva ...cand v-am zis ca sunt vedeta este posibil sa particip la o emisiune la tv ...chiar pe 28 feb...detalii in privat ...deci eu simt ca anul acesta este anul meu ...ar fi si cazul

Va pupacesc si capul sus !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Mergi la inceput
CRISMIR
CRISMIR

3546 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui CRISMIR  Trimite mesaj yahoo luiCRISMIR Adauga semn de carte la raspuns Trimite CRISMIR un Mesaj Privat
ANDANII,capul sus,iti dau si eu un ...hai sa treaca depresiile...si eu am uneori,la inceput de an..dar in martie de ziua mea sunt cea mai fericita,vorba ELIANEI,cadouri,tort,beute cu prietenii,toata lumea iti ureaza de bine

DANY,bafta cu emisiunea!...eu vreau sa stiu detalii...trimite si la fata un PM..iti doresc sa ai noroc anul asta,in tot ce-ti propui,ca meriti din plin

O saptamana buna tuturor!

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
Mergi la inceput

marami

1492 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimarami Adauga semn de carte la raspuns Trimite marami un Mesaj Privat
ok! ok! ok!
Danezo, lasa biciul si scoate ghioceii sa se bucure ochiul nostru de ei
Andanii, sunt deprimata de prin 15-20 februarie pana da soarele si se trezeste natura la viata, de fapt eu sufar cumplit in lipsa soarelui, cred ca viata mea ar lua sfarsit daca soarele ar disparea, sunt dependenta de el, ca si de voi de altfelImi revin undeva dupa 15 martie. Pot spune ca de 1 -8 martie atinge apogeul, exceptie face ziua mea si atunci daca chiar sunt deprimata, putin...putin...putin probabil imi pun o masca usor cinica, vesela si toata lumea are impresia ca mi se rupe de viata

Hihihi, de azi dimineata tot scriu printre picaturi, m-am molipsit de la cineva si a dat harnicia peste mine. N-am mai avut asa ordine de la anul nou

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR
[
DANY,bafta cu emisiunea!...eu vreau sa stiu detalii...trimite si la fata un PM..iti doresc sa ai noroc anul asta,in tot ce-ti propui,ca meriti din plin

O saptamana buna tuturor!

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

ti-am trimsi Miri

Dany

Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui marami

ok! ok! ok!
Danezo, lasa biciul si scoate ghioceii sa se bucure ochiul nostru de ei

Hihihi, de azi dimineata tot scriu printre picaturi, m-am molipsit de la cineva si a dat harnicia peste mine. N-am mai avut asa ordine de la anul nou

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

di la mini cumva te-i molipsit .....am vrut sa iasa cu oleaca de accent de la moldova

Dany

Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui andanii

am fost sa-mi cumpar blugi, nici o pereche nu-mi placea cum stau ... parca in toti paream o balena si nu mi-am luat , mai caut

ANDANII

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Dana , nu dispera ! Persevereaza!

Dany

Mergi la inceput

andanii

4778 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandanii Adauga semn de carte la raspuns Trimite andanii un Mesaj Privat
marami da cred ca din cauza asta sunt si eu asa , vreau caldura soare , nu mai pot , nu mai suport sa stau tot in casa

daniela multa multa bafta

crismir nu stiu de ce dar de ziua mea nu pot , nu pot fi fericita oricate cadouri as primi , ma gandesc numai la faptul ca am mai imbatranit un an plus inca o chestie ... nu imi place sa primesc cadouri de ziua mea ..... prefer sa primesc zilnic cadouri si nu o zi pe an , atunci cand e ziua mea , atunci cand imbatranessc ... asta nu e o bucurie ca am mai imbatranit nu ma pot bucura ... sunt nebuna ???? deplasata ???? sicer as vrea sa nu mai vad asa negru ziua mea de nastere

ANDANII

Mergi la inceput

elyanne

7087 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luielyanne Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyanne un Mesaj Privat
Dany vreau si io pemeu

andanii mie nu-mi pasa cati ani fac ... poate am prea putini inca???
Imi iau tort si pun lumanari in el, ca sa suflu ... asa de putin imi pasa... da' poate mai incolo, pe la fo 50 de ani ma ma chimb... acu, inca nu pot...
Avem prieteni de-o seama cu noi si la anu schimbam toti prefixu... una dintre prietene a zis ca nu vrea sa-si aduca aminte, ca se simte asa batrana... Io abia astept cifra rotunda... Oricum am ramas setata la 17 ani (nici majora nu sunt ) asa ca nu conteaza cate lumanari sunt in tort
Iar cadouri, primesc de la sot, nu in fiecare zi, c anu ne lasa bugetul... dar de ziua mea primesc muuuuulte, de la toata lumea

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | Elena iubita noastra | De 3x... mamica

Editat de - elyanne on 10/02/2009 10:09:59
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com