Pestisori... pestisori... (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Io's cea mai fericita ca se apropie martie... vine ziua baietilor, papam tort, prajituri, musafiri, copii, tambalau ... si mai ales ziua mea... cadooooouri



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

elyanne , esti o fericita

am fost sa-mi cumpar blugi, nici o pereche nu-mi placea cum stau ... parca in toti paream o balena si nu mi-am luat , mai caut

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Bravo Ely , asa te vreau !

Nu mi-am luat fusta ca nu era numarul meu , dar tot mi-am luat ceva , o rochita ...mov /indigo, sexy ......ca tot va fi ziua mea luna asta ...da-i inkolo de bani ca oricum nu ajung ........


si inca ceva ...cand v-am zis ca sunt vedeta este posibil sa particip la o emisiune la tv ...chiar pe 28 feb...detalii in privat ...deci eu simt ca anul acesta este anul meu ...ar fi si cazul

Va pupacesc si capul sus !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ANDANII,capul sus,iti dau si eu un ...hai sa treaca depresiile...si eu am uneori,la inceput de an..dar in martie de ziua mea sunt cea mai fericita,vorba ELIANEI,cadouri,tort,beute cu prietenii,toata lumea iti ureaza de bine

DANY,bafta cu emisiunea!...eu vreau sa stiu detalii...trimite si la fata un PM..iti doresc sa ai noroc anul asta,in tot ce-ti propui,ca meriti din plin

O saptamana buna tuturor!


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

ok! ok! ok!
Danezo, lasa biciul si scoate ghioceii sa se bucure ochiul nostru de ei
Andanii, sunt deprimata de prin 15-20 februarie pana da soarele si se trezeste natura la viata, de fapt eu sufar cumplit in lipsa soarelui, cred ca viata mea ar lua sfarsit daca soarele ar disparea, sunt dependenta de el, ca si de voi de altfelImi revin undeva dupa 15 martie. Pot spune ca de 1 -8 martie atinge apogeul, exceptie face ziua mea si atunci daca chiar sunt deprimata, putin...putin...putin probabil imi pun o masca usor cinica, vesela si toata lumea are impresia ca mi se rupe de viata

Hihihi, de azi dimineata tot scriu printre picaturi, m-am molipsit de la cineva si a dat harnicia peste mine. N-am mai avut asa ordine de la anul nou

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR
[
DANY,bafta cu emisiunea!...eu vreau sa stiu detalii...trimite si la fata un PM..iti doresc sa ai noroc anul asta,in tot ce-ti propui,ca meriti din plin

O saptamana buna tuturor!


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100




ti-am trimsi Miri

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

ok! ok! ok!
Danezo, lasa biciul si scoate ghioceii sa se bucure ochiul nostru de ei

Hihihi, de azi dimineata tot scriu printre picaturi, m-am molipsit de la cineva si a dat harnicia peste mine. N-am mai avut asa ordine de la anul nou

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!



di la mini cumva te-i molipsit .....am vrut sa iasa cu oleaca de accent de la moldova

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

am fost sa-mi cumpar blugi, nici o pereche nu-mi placea cum stau ... parca in toti paream o balena si nu mi-am luat , mai caut

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"



Dana , nu dispera ! Persevereaza!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

marami da cred ca din cauza asta sunt si eu asa , vreau caldura soare , nu mai pot , nu mai suport sa stau tot in casa

daniela multa multa bafta

crismir nu stiu de ce dar de ziua mea nu pot , nu pot fi fericita oricate cadouri as primi , ma gandesc numai la faptul ca am mai imbatranit un an plus inca o chestie ... nu imi place sa primesc cadouri de ziua mea ..... prefer sa primesc zilnic cadouri si nu o zi pe an , atunci cand e ziua mea , atunci cand imbatranessc ... asta nu e o bucurie ca am mai imbatranit nu ma pot bucura ... sunt nebuna ???? deplasata ???? sicer as vrea sa nu mai vad asa negru ziua mea de nastere

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Dany vreau si io pemeu

andanii mie nu-mi pasa cati ani fac ... poate am prea putini inca???
Imi iau tort si pun lumanari in el, ca sa suflu ... asa de putin imi pasa... da' poate mai incolo, pe la fo 50 de ani ma ma chimb... acu, inca nu pot...
Avem prieteni de-o seama cu noi si la anu schimbam toti prefixu... una dintre prietene a zis ca nu vrea sa-si aduca aminte, ca se simte asa batrana... Io abia astept cifra rotunda... Oricum am ramas setata la 17 ani (nici majora nu sunt ) asa ca nu conteaza cate lumanari sunt in tort
Iar cadouri, primesc de la sot, nu in fiecare zi, c anu ne lasa bugetul... dar de ziua mea primesc muuuuulte, de la toata lumea



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput