Totul pentru bebelusii DC!

Totul pentru bebelusii DC! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Pentru toti bebelusii scutecila de la DC - recomandarea nostra este

Lumea Copiilor, la magazinul DC




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Multam mult de site!

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana-Laura spune:

Imi place site-ul si am mai comandat de la Quelle si au intr-adevar calitate nemteasca. Am sa ma uit si ce au pentru pitici,

Multumim desprecopii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Am comandat si eu la Quelle, am fost multumita pana la ultima comanda, comanda pe care am dat-o in octombrie anul trecut si din toata produsele exact o salopeta de iarna pt bebe nu a venit. Deja nu o mai astept pt ca vine primavara

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Sunt neseriosi si sarlatani!!!
Am sunat de mii de ori si am trimis de tot atatea ori comanda sa-mi vina cataloagele acasa...trimit la cine vor ei si cand vor ei si te "aburesc" cu prostii ca fura posta...ei bine...nu fura posta! Vecina mea lucreaza la posta de care tin si a urmarit luni de zile sa vada daca imi vine sau nu catalogul acasa!
Asta 1.
2. Am comandat la ei si au bulibasit comenzile...mi-au trimis intai o parte, pe urma o alta parte si am platit taxele de doua ori...ca doar era vina mea nu?
3. Nu sunt capabili sa-ti dea lamuriri telefonice, fetele alea sunt nepoliticoase (sau aia pe care am nimerit-o eu era, dar e suficient!).
Eu am terminat-o cu ei...nu-mi mai trebuie...nici mie nici cunoscutilor mei care au patit la fel.

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

Sunt neseriosi si sarlatani!!!
Am sunat de mii de ori si am trimis de tot atatea ori comanda sa-mi vina cataloagele acasa...trimit la cine vor ei si cand vor ei si te "aburesc" cu prostii ca fura posta...ei bine...nu fura posta! Vecina mea lucreaza la posta de care tin si a urmarit luni de zile sa vada daca imi vine sau nu catalogul acasa!
Asta 1.
2. Am comandat la ei si au bulibasit comenzile...mi-au trimis intai o parte, pe urma o alta parte si am platit taxele de doua ori...ca doar era vina mea nu?
3. Nu sunt capabili sa-ti dea lamuriri telefonice, fetele alea sunt nepoliticoase (sau aia pe care am nimerit-o eu era, dar e suficient!).
Eu am terminat-o cu ei...nu-mi mai trebuie...nici mie nici cunoscutilor mei care au patit la fel.



confirm!

*******************************
"Daca intalnesti o femeie frumoasa, cu ochi stralucitori, buze umede si care freamata din tot corpul,
las- o in pace: are gripa !!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana spune:

Eu am comandat de la ei de trei ori si de fiecare data am fost tratata foarte politicos la telefon si am primit foarte corect comenzile. Imi plac jucariile care le au acolo pentru copii si am vazut niste lucruri de gradina pe care vreau sa mi le comand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

Am sunat de mii de ori si am trimis de tot atatea ori comanda sa-mi vina cataloagele acasa...trimit la cine vor ei si cand vor ei si te "aburesc" cu prostii ca fura posta...ei bine...nu fura posta! Vecina mea lucreaza la posta de care tin si a urmarit luni de zile sa vada daca imi vine sau nu catalogul acasa!



Din cate stiu eu, cataloagele le trimit numai prin curier, nu cu posta. Asta nu inseamna ca eu le-am primit. Ma gandeam ca le trimit numai celor care au avut comenzi mari in trecut, insa la cat le-am comandat trebuia sa primesc mai multe cataloage

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria-86 spune:

Si eu care ma preg sa comad, bine k am citit tot topicu...Nu mai vreau...

Maria, mamik de Adinutza mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea1002

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

Am sunat de mii de ori si am trimis de tot atatea ori comanda sa-mi vina cataloagele acasa...trimit la cine vor ei si cand vor ei si te "aburesc" cu prostii ca fura posta...ei bine...nu fura posta! Vecina mea lucreaza la posta de care tin si a urmarit luni de zile sa vada daca imi vine sau nu catalogul acasa!



Din cate stiu eu, cataloagele le trimit numai prin curier, nu cu posta. Asta nu inseamna ca eu le-am primit. Ma gandeam ca le trimit numai celor care au avut comenzi mari in trecut, insa la cat le-am comandat trebuia sa primesc mai multe cataloage

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

La inceput le trimiteau prin curier...de vreun an trimit cu posta...sau mint din nou ca trimit cu posta...ca mie mi-au zis ca fura posta! Oricum, treaba facuta romaneste! La un moment dat am vrut sa-i comand bunicii mele o pereche de papuci....problema este ca ea nu poate purta decat toc ortopedic si nu mai mare de 3 cm...am vazut ca la unele produse dau inaltimea tocului, dar la acesti papuci nu o aveau data...asa ca am sunat sa intreb ca sa nu-i comand degeaba ca mai si costau o gramada de bani pentru niste papuci de casa ...raspunsul la intrebarea mea "ce inaltime are tocul?" a fost "pai cat vedeti in poza!"

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Experienta mea cu Quelle:
Renteaza de comandat unele jucarii care pe la noi de multe ori sunt mai scumpe. Hainele in general, daca nu sunt vreo marca cunoscuta si stim ce marime ne vine, trebuie comandate o masura mai mica. Dar eu ma feresc sa iau haine/incaltari ca de multe ori nu sunt ce par a fi. Poate doar cele de firma. dar pot fi si urprize placute.
Mai sunt demne de luat in seama electrocasnicele, eu dupa ce am luat un robot braun din MediaGalaxy, am vazut exact acelasi model la Quelle exact cu 1 milion mai ieftin!
-Atentie ca vand si produse gen "as seen on tv" care nu merita pretul (de obicei specifica in catalog ca sunt din reclamele tv)

-ce mai e f important, e ca raspund bine la amenintarile cu protectia consumatorului

-de multe ori o comada mai stufoasa vine esalonat, in mai multe pachete, pentru ca vine din directii diferite. Dar niciodata n-am mai auzit pe nimeni sa plateasca de 2 ori transportul. acest lucru se vede din facturi. cei 19 ron pt expediere se platesc odata.

-daca trimiteti inapoi produse, NU folositi posta romana ci un curier, caci patiti ca mine, a ajuns coletul la ei gol! Partea buna e ca hotii au lasat facturile in care erau bifate produsele returnate si Quelle mi-au dat oricum banii -4 mil (bila alba pt Q, eram client vechi, deh)

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") si acum tiker DPN 7 sept

Mergi la inceput