Spalatorie de covoare in Bucuresti!

Spalatorie de covoare in Bucuresti! | Autor: Delidana

Link direct la acest mesaj

Stie cineva de o asemenea spalatorie in Bucuresti? Ati apelat la serviciile uneia pentru spalarea covoarelor? M-a intrebat si pe mine o prietena si n-am stiut ce sa-i raspund, deoarece eu n-am avut nevoie. Site-uri, preturi, adrese, orice informatie este binevenita.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Noi le-am spalat la nufarul,am fost foarte multumiti!Nu mai stiu cat am dat,dar caut chitantele daca vrei si-ti spun!Si pe la anumite spalatorii auto poate sa incerce!

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nufarul de langa Plazza Romania.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Valentina, e vorba de orice magazin "Nufarul" sau e unul anume? Preturi ma intereseaza orientativ, ca banuiesc ca depinde si de marime.

Claujro,



www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

la m'c donald's -ul de pe Bd. Basarabia intersectie cu Morarilor este o spalatorie de covoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Multumesc, Mirela.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Delidana,Nufarul cred ca oricare spala,eu le-a spalat la mine in zona 1 mai,sor-mea la ea pe langa plazza romania,e pe mp,nu mai gasesc chitanta dar am intrebat consortul si mi-a zis c-a fost 3 mil pentru 2 covoare de 18 mp amandoua!

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micaela06 spune:

eu le-am spalat de curand la nufaru, 18ron/mp daca le duci tu la ei sau 20ron/mp dc vin ei sa ti le ia de acasa. Eu am ales varianta a 2-a, au venit le-au luat si au venit de le-au adus ei.

Mihaela de Daria-Maria (23 iunie 2008)

O comoara, o comoara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexacoroi spune:

Stiti cumva daca s-au mai schimbat preturile?

Eu am cautat pe internet si am gasit la o spalatorie oferta (te inscrii la ei pe site pentru voucher), insa nu stiu care sunt preturile la alte spalatorii. Am spalat acum 2 ani covorul la o spalatorie auto si mai rau am facut, nu mi l-au scuturat si l-au imbibat cu noroi de la praf.
Prefer sa dau un pica mai mult, dar am siguranta calitatii (am un bon fiscal in mana)

Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamibiutza spune:

La Nufarul tot 18 lei/mp e...
Am avut doua covoare la ei inainte de Sarbatori si am avut surpriza sa nu ni-l mai gaseasca pe unul dintre ele... Pana la urma a fost ok ca ne-au platit despagubire...

Mai spala si cei de la Ecoclean, 12 lei/kg...
Acum, in functie de greutatea si dimensiunile covorului vezi daca te avantajeaza pretul la mp sau cel la kg...

Mamibiutza si bb Nora (3 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Pe bd acela cu facultatile de constructii (ceva cu Tei) e o spalatorie unde primesc si covoare dar cu 40lei/mp, dar cica le spala cu apa si detergent, nu chimic, si le usuca la aer, in nusce fel de hala. E o firma care ridica covoare de la domiciliu si ia din anumite zone.
Mie mi s-a parut fantastic pretul, ptr as da pe spalat mai mult decat am dat pe covor.
Dar am luat si eu plasa si cu spalatoria auto, de unde a venit covorul mirosind ingrozitor a otet, dar si cu cea chimica de unde a venit mirosind a ...nici nu stiu ce, dar ma ustura nasul.

Am mai gasit in H&D Mall, din Ghencea, un magazin de covoare care are si spalatorie, dar mi-au cerut sa duc la ei covorul. Nu am mai intrebat pretul ptr ca nu puteam cara covorul la ei indiferent de cost.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput