Cura cu tinctura de fructe de soc

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

dupa ce am nascut copilul nr. 2, sa stii ca am incercat cu tinctura o perioada si am reusit sa dau jos . acum nu pot s-o mai suport, am incercat, dar nici n-am slabit si nici nu prea mai pot s-o iau. cred ca depinde si de organism. deci la mine a mers, eu cred ca a avut efect! poate ar merge si acum dar nu mai pot s-o beau.(eu em folosit elixir din fructe de soc, mai este si tinctura care se ia de trei ori pe zi diluata in apa).

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Eu acum cativa ani am baut cred ca o galeata de,, zeama miraculoasa,,de care vrei sa incerci tu.nu mi-a facut nici rau ,nici bine.adica fugeam mai des la wc,dar in rest,,,,nimic.ceva miraculos mi-ar pläcea si mie dar cum nu am curaj sa incerc pastile si alte chestii nu-mi ramane de facut decat sa ma apuc din nou de alergat si de un pic de regim.si asa chiar functioneaza.mult succes si tie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Si eu ma pot sa pun kile cu o rapiditate ingrijoaratoare, cred ca si pt ca retin si apa. Deci nu ma mir prea de 9 kile intr-o luna. La mine media de ingrasat de sarbatori e 5-6 kile. Daca ma duc undeva in concediu si nu fac nimic numai leneveala si papa bun, vreo 7 kile se lipesc de mine automat. Sunt f inalta si oscilatia de kile nu se prea vede. Nici nu am avut vreodata vergeturi.

Am folosit si eu ceva Dacia plant tinctura de soc ce se dizolva in apa si numai diaree crampe, probleme. Nici nu am putut sa continui sa mai iau.

Mergi la inceput