Cozonacei de noiembrie_decembrie2008(17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Andutza, dulci foc buburuzele tale, ce frumos dorm amandoua in patut...

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Ramo, eu stiu ca nu e ok sa abuzezi de Colargolul asta. Ianca are patru ani si jumatate si mereu, cand e racita rau, imi spune dr. s-i pun maxim cinci zile (si doar de doua ori pe zi maxim doua pic. i nara). Eu as evita la un bebe asa mic picaturi de orice fel, ma refer la medicamente, nu la ser fiziologic, daca nu e infundat rau de tot, cu febra si tot tacamul. Eu zic ca nu e ok colargol doar pt. productie mai mare de mucisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Gynie,prin ce-ati mai trecut ! Bine ca acum e totul ok si sunteti acasa, o sa vezi ca in cateva zile va fi mult mai ok si umflatura de la operatie si tot. Va pup cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Andutza, sunt superbe gemenele tale, sa-ti traiasca!!! M-a induiosat tare poza in care dorm sub aceeasi paturica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Gynie bine ati revenit acasa , pupam bebe Stefanut cel curajos si pe mami lui cea puternica
Sorvint vazut poze frumoase cu bebe dragalas
Amalia multumesc pt. urari , pupam "trupa vesela"
Anduta ce fetite frumusele ai , cum dorm ele de frumos

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Criss,am vazut pozele de la botez,sa va traiasca mica crestina!E o frumoasa si ea si mami.

Babyzapi, vazut poza cu Raphael.Ooffff...sper din tot sufletul ca acest tratament sa dea roade. pup bebe Raphael

Sorvint, se joaca Raducu cu Baby gim? De unde l-ati luat?Am vazut pozele si parea tare fericit.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginye55




Ginye, multa putere sa-ti dea Domnul sa poti trece peste toate incercarile. Esti o super mamica. lui Stefanut, un baietel curajos.



Mamica de bebelina Teodora (1.12.2008) & adolescent Bogdan (24.05.1995)

Teodora la 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Babyzapi...nu pot sa cred cum de nu dau dr de problema cauzatoare...imi vine sa plang...micutul....numai el stie

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Ginye, nici nu-mi gasesc cuvintele si orice as spune pare prea putin. Ma rog la DD sa iti dea in continuare putere sa treci peste aceasta incercare si lui Stefanutz sa-i dea sanatate.Nu putea sa aiba o mama mai buna.

andutza, chiar ma gandeam zilele trecute la tine si ma intrebam cum te descurci cu cele 2 bebeline. Am vazut poze, sunt frumoase foc.Asa cat se vedeacum seamana destul de bine una cu alta.Aveti probleme in a sti care e care?

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Si bebele meu e fericit cu baby gym, nu inteleg de ce nu se bucura la fel si sub carusel. Noi l-am primit cadou si ma bucur acum, sta bebe si juma' de ora si chtaie la jucarii.

http://inlinethumb59.webshots.com/19834/2064749430104325352S500x500Q85.jpg

Mergi la inceput