APA ....DRAGOSTE SI RECUNOSTIINTA

APA ....DRAGOSTE SI RECUNOSTIINTA | Autor: angelp

Link direct la acest mesaj

http://video.google.com/videoplay?docid=-2933349021550318008&ei=DTFxSeWxEJ2wqAOvwbGsBA&q=a

Vazand acest reportaj mi/am dat seama ca prin puterea mintii putem avea o lume mai buna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Foarte ,interesant reportajul!
Multumim!
Pentru cei care au savurat acest film si au fost impresionati ,le recomand si cartea "Miracolul apei" scrisa de Masaru Emoto.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui cici

Foarte ,interesant reportajul!
Multumim!
Pentru cei care au savurat acest film si au fost impresionati ,le recomand si cartea "Miracolul apei" scrisa de Masaru Emoto.

casuta cu pitici


O puteti gasi la editura Adevar Divin alaturi de www.divin.ro/?q8h3u&o45gw=7beac7773121d2a16dc1035ecc6578a2" target="_blank">alte lucrari de gen pe care le puteti savura!

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Uf, prea tarziu a aparut filmuletul... .
Mafia vaccinatorilor si mafia cip-arilor au apucat deja sa cheltuie sume uriase pentru a ne turmiza. Ha ha, fraieri mai sunt! Buey, nu credeti ca era mai ieftin sa ziceti "beee" in fata unui bazin urias cu apa si dupa aia sa ne-o dati gratis s-o bem?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Citat:
citat din mesajul lui cici

Foarte ,interesant reportajul!
Multumim!
Pentru cei care au savurat acest film si au fost impresionati ,le recomand si cartea "Miracolul apei" scrisa de Masaru Emoto.




O puteti gasi la editura Adevar Divin alaturi de www.divin.ro/?q8h3u& br / o45gw=7beac7773121d2a16dc1035ecc6578a2" target="_blank">alte lucrari de gen pe care le puteti savura!

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Multumesc din nou Xenocid- vad ca esti in tema,poate ne spui daca ai sesizat si efecte pozitive( celelalte sunt la vedere) la cura ,din cartea recomandata de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Mie nu mi se pare a fi un "reportaj" ci un colaj cu diversi oameni ,de diferite religii si ,normal,profesii cica pentru credibilitate.
Dar de unde brusc asa valul asta de subiecte

Mergi la inceput