Sunt femeile cicalitoare?

Sunt femeile cicalitoare? | Autor: tasia

Link direct la acest mesaj

sunt femeile cicalitoare sau aceasta caracterizare este o inventie a barbatilor ? www.youtube.com/watch?v=ofaTlW5Au14" target="_blank">Aici este un exemplu in care poate se regasec unele femei

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Desi sunt femeie, trebuie sa recunosc ca uneori... suntem cam cicalitoare. Asta-i adevarul. Uneori pe buna dreptate... Alteori...

Maya 33+
http://bd.lilypie.com/CHzwp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bietul Costica!

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Nuuuuuuu, niciodata!bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla......

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

hai mey,chiar asa?Pai imi inchipuiam eu cam cum e sa fii costica si-mi veni instant sa pun mina pe`o tigaie .
Nu,nu,nu!Protestez vehement si spun ca dimpotriva,la noi e cumva invers!Adica de obicei eu merg in virful degetelor sa nu-l "trezesc" pe "costica" care SPEEER eu ca doarme.De cele mai multe ori sper degeaba.Si citeodata "costica" al meu are o exact ca "nevasta" din video.Faza cea mai enervanta e ca,indiferent de ora la care se trezeste ,vorbeste cu mine de parca si eu sunt negresit treaza,de parca nici nu s-ar pune problema sa nu purtam o conversatie pt. ca daca el nu doarme,nu-i asa ca nici eu nu dorm?Sau daca el s-a trezit nu-i asa ca si eu m-am trezit?
Are noroc ca spune numai chestii dragute desi citeodata mai aud si un "mi-e foame,nu-ti faci o pomana cu mine?"de cele mai multe ori sfirseste prin a-si face el pomana cu mine ca eu sunt mai rea decit costica si imediat ii piere chefu` de

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

99% DAAAAAAA. Sacaitor de cicalitoare.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_m spune:

Da, eu cred ca. Poate nu toate, dar majoritatea femeilor sunt cam cicalitoare. Si, bineinteles ca nici eu nu fac exceptie.
Cel putin din caracterizarea sotului asa reiese:" ai o gurita...toata ziua merge" Oricum, cred ca ma prefera asa, ca daca tac...atunci nu e de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

99% DAAAAAAA. Sacaitor de cicalitoare.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


Mey dar si restul ala de 1%...aoleuuu,nu vreau sa ma gindesc!

Asa cum se spune(si de fapt nu e doar un mit) ca birfa barbatzilor e muuuult mai feroce decit a femeilor,la fel si cu cicaleala!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Eu recunosc ca sunt cicalitoare, dar nu ca sotia lui costica Nici cu "costica" al meu nu mi-e rusine ca si pe el cand il apuca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

99% DAAAAAAA. Sacaitor de cicalitoare.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa



mei, chiar asa? si restul de 1%?

io nu-s cicalitoare din fire, daca am ceva de spus, spun o data si gata! la hasband!
cu restul lumii, nu-mi fac probleme...






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Tulai Doamne! Io-s....barbat!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput