Prietenie la plesneala! ALARMA!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

vad ca s-a dat alarma
si nu e nimeni la post

Gabi,in ce relatie vrei tu sa te bagi?!

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:



nu mai e nimeni la post ca s-a cam terminat ziua de vineri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

umflatelule dulce, sa-mi spui daca ai reusit sa deschizi pozele...
te pup!!!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere




da,kari..le-am vazut...frumosi kupii!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!



numai kopkii sunt frumosi? fata mea de tramvai lovita...nu zici nimik de ea???.. eram vai de capul meu....abia stateam in picioare!
da acuma sunt in forma!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

M-as baga intr-o relatie, da' nuj intr-a cui?!
Idei,va rog !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




iti dau voie intra-mea! ca am incredere in hasband!
hai tu , nu mai fi suparata....asa e viata, unii vin, altii trec, altii se opresc, asculta si apoi iarasi pleaca. important e ce facem, dupa...

liniste mare pe aici...toata lumea a plecat in vacanta? petreceri, ceva...unde sunti zanelor?






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

umflatelule dulce, sa-mi spui daca ai reusit sa deschizi pozele...
te pup!!!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere




da,kari..le-am vazut...frumosi kupii!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!



numai kopkii sunt frumosi? fata mea de tramvai lovita...nu zici nimik de ea???.. eram vai de capul meu....abia stateam in picioare!
da acuma sunt in forma!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere




,tocmai pt ca erai lovita nu am spus nimic...astept una nelovita!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

M-as baga intr-o relatie, da' nuj intr-a cui?!
Idei,va rog !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




iti dau voie intra-mea! ca am incredere in hasband!
hai tu , nu mai fi suparata....asa e viata, unii vin, altii trec, altii se opresc, asculta si apoi iarasi pleaca. important e ce facem, dupa...

liniste mare pe aici...toata lumea a plecat in vacanta? petreceri, ceva...unde sunti zanelor?






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere




eu sunt aici...am citit un subiect interesant pe forum:verdict dur:sindrom down...
da'ma pregatesc sa plec,sa fac baie la kupii,si eu una...si sa strang dezastrul facut de fiu-meu..a fost nesupravegheat..si-a facut de cap....
revin dupa..daca mai sunteti...

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Al meu kupil se face alpinist...se catara peste tot,mi-a smuls din perete un raft ...l-am prins din zbor,kupilu',ca raftu' e pulbere ...am adunat la cd-uri ,carti si alte acareturi de mi s-a urat
Eu o sa fiu cu ochii pe voi in weekend,al meu lucreaza

****************************
Si Mihaita,are nevoie de voi!

Alaturi de Sonia!
****************************

Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Draga fiule,
Iti scriu aceste randuri ca sa stii ca iti scriu. Daca primesti aceasta scrisoare inseamna ca a ajuns cu bine. Daca nu o primesti, atunci sa ma anunti pentru a ti-o mai timite o data.

Iti scriu incet pentru ca stiu ca tu nu citesti prea repede.
Acum cateva zile tatal tau a citit ca marea majoritate a accidentelor se petrec la o distanta de un kilometru de casa. De aceea ne-am hotarat sa ne mutam mai departe.
Noua casa este minunata; are si masina de spalat, dar nu stiu sigur daca merge. Ieri, am bagat lenjeria in ea, am tras de maneta, si de-atunci n-am mai vazut-o.
Vremea pe aici nu e foarte rea. Saptamana trecuta n-a plouat decat de doua ori.Prima data, ploaia a tinut 3 zile, a doua oara 4 zile. A propos de vesta pe care o voiai, unchiul Petre mi-a spus ca daca o trimitem cu nasturi, cum sunt ei grei, o sa coste mai mult; atunci am
taiat nasturii si i-am pus in buzunar.

In sfarsit, l-am ingropat pe bunicu ; l-am gasit cand ne-am mutat. Era in dulap din ziua in care a castigat la De-a v-ati ascunselea. Sa-ti mai zic ca alaltaieri, a explodat bucataria si tatal tau si cu mine am 'zburat' din casa. Ce emotie! a fost pentru prima data dupa multi ani cand tatal tau si cu mine iesim impreuna undeva. A venit doctorul sa vada daca suntem in regula, si mi-a pus un tub din sticla in gura. Mi-a zis sa nu vorbesc 10 minute. Tatal tau s-a oferit sa cumpere tubul acela. Si daca tot vorbim de taica tau, te anunt ca si-a gasit de lucru, e foarte mandru de asta. Lucreaza peste aproape 500 de oameni. L-au angajat sa tunda iarba in cimitir.

Sora ta Julia, cea care s-a casatorit cu sotul ei, a nascut in sfarsit, dar nu stim inca sexul copilului. N-as putea inca sa-ti spun daca esti unchi sau matusa. Taica tau a intrebat-o pe sora-ta Lucia daca mai este insarcinata. Lucia i-a zis ca da, in 5 cinci luni de-acum; atunci taica tau a intrebat-o daca era sigura ca era al ei. Ea i-a spus sigura ca da. Ce fata sigura, cata mandrie! Asa fata, asa tata!

Varul tau Paul s-a casatorit si se roaga in fiecare zi in fata sotiei lui. E fecioara!

Dimpotriva, nu l-am mai vazut pe unchiul Vasile, ala care a murit anul trecut...

Cel mai rau e fratetu ala mic, Ionut. A incuiat masina si a lasat cheile inauntru. A trebuit sa se duca pana acasa sa aduca dublura ca sa ne scoata pe toti de acolo.

Bine, fiule. Nu pot sa-ti trec adresa pe plic pentru ca n-o stiu. De fapt, ultima familie care a locuit aici, a plecat cu numerele pentru a le pune la noua adresa.

Daca o vezi pe Margareta, transmitei salutarile noastre. Daca n-o vezi nu-i spune nimic.
Mama ta care te adora,
Antoaneta


P.S. Aveam de gand sa-ti pun si niste bani, dar deja am inchis plicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

O doamna www.youtube.com/watch?v=RSh3chyTxm4&eurl=http://ecou.biz/?paged=2" target="_blank">stilata

Si niste www.youtube.com/watch?v=tniVJLiFe8I&eurl=http://ecou.biz/" target="_blank">domni

Razbunare de www.youtube.com/watch?v=FFo2e3p3x3I&eurl=http://ecou.biz/" target="_blank">Valentine’s Day



****************************
Si Mihaita,are nevoie de voi!

Alaturi de Sonia!
****************************

Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Gabrielo, eu sunt alaturi de tine, dar unele lucruri ar cam trebui sa ramana personale. Ma enerveaza teribil jumatatile de masura si explicatiile de o singura parte, dar nici taraboi si scandal nu-mi place sa fac si sa instig lumea aiurea doar pentru ca nu pot sa ma stapanesc. Am zis ca nu mai vorbesc despre capitolul asta! Fetele m-au intrebat pe privat, le-am zis ca tine de mine si de Oana. Cam atat... iti trimit multa putere pentru tine si sanatate pentru tatal tau!

Mergi la inceput