Cu spaga sau fara spaga?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Eu am vazut anul trecut pe vremea asta la politie la Udriste peste tot anunturi din astea, dar nu stiu daca mai sunt si la Pipera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui MihaelaV

Eu am vazut anul trecut pe vremea asta la politie la Udriste peste tot anunturi din astea, dar nu stiu daca mai sunt si la Pipera.

Mihaela


dap, am vazut eu la pipera...

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eu am vazut la dunkin` donuts in America ! scria sa nu le dai tips vanzatorilor. In ro inca nu am vazut, da o sa ma uit. oricum eu nu dau spaga, nimanui, indiferent. si atat le trebuie, sa imi ceara, ca le aduc si mama presei pe cap.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mamecitta_C

noi am avut ceva de rezolvat cu un "oficial" si chiar ne-a sugerat "sa-l conducem pana acasa", pt ca la institutie erau camere de supraveghere... deci afise sunt, dar oamenii gasesc modalitati sa le "fenteze"

Povestea (urata) a nasterii si dupa


Eheei...anunturile astea nu mai impresioneaza de mult.
Spagile adevarate nu se mai dau de mult in interiorul institutiilor, ci in exteriorul lor

Mergi la inceput