dr dumitrascu mihai

dr dumitrascu mihai | Autor: fflori75

Link direct la acest mesaj

a nascut cineva la Municipal cu dr Dumitrascu Mihai? cum este ca medic?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fflori75 spune:

chiar nu mai merge nimeni la dr Dumitrascu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Buna,

Dr. Dumitrascu este mana dreapat a doctorului Badea Iulian. Eu am nascut cu Badea prin cezariana. Din cate stiu eu este foarte bun. Nu iti pot spune cum este ca si om ca nu am luat legatura cu el.
In cazul in care nasteam noaptea iar Badea nu se deplasa, venea Dumitrascu.



Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fflori75 spune:

buna. spune-mi si mie te rog cat ai dat la nastere la cezariana la municipal? eu acum sunt la dr petrache de la polizu, dar din martie vreau sa merg la dr dumitrascu. mi l-au recomandat 2 prietene. si o sa nasc prin cezarina deoarece mai am un baietel nascut prin cezariana. de dr petrache nu-s asa multumita si de aceea vreau sa ma mut la dr dumitrascu. o sa nasc in mai ( acum am 26 de saptamani ) si m-ar ajuta daca mi-ai spune cat se da la fiecare in parte si care sunt conditiile de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Buna,

Eu am nascut in septembrie 2005. Doctorului Badea, caci cu el am nascut, i-am dat 300 Euro iar la anestezist am dat 50 Euro. Era tarif fix stabilit de anestezist. Persoanlul este ok, nu am avut nici un fel de probleme. Singura problema, avand in vedere ca am avut cezariana, au fost paturile. Erau destul de inalte iar saltelele aveau deja gaura in ele. Adica partea din mijloc era mult mai lasata decat marginile. Era un chin sa ma dau jos din pat.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fflori75 spune:

ati auzit si voi ca in aprilie mai o sa fie in renovare Municipalul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudis spune:

si pe mine ma intereseaza daca a nascut cineva natural/epidurala cu Dumitrascu Mihai

Mergi la inceput