Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (56)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

nu pot sa cred ce m-am emotionaaaat, sper sa nu incep sa ma jelesc pe la servici
AYLA, curaj mult, ma rog pentru tine sa treci cu bine peste toate greutatile si sa avem cele mai bune vesti cu putinta despre printesele noastre (ca le adoptam pe loc, ce sa-ti fac daca nasti prima). sa va ajute Doamne Doamne pe toate trei, si pe tati sa nu lesine pe holuri.
cristina, sa inteleg ca o mai lasa in travaliu??? nu era vorba de cezariana??? te rugaaaaaaaaaaammmmmm tine-ne la curent.
SI HAI CU AGITATELEEEEEEEEEEEEE


diana 29+ David Gabriel
poze si filmulet 4D bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ayla, nulta forta si curaj si sanatate la bebelinele tale.
Sintem alaturi de voi si te asteptam cu vesti bune.
Multi



Gina 30+

Va rog dati-mi sugestii de nume titi pt. bebe mic

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:


AYLA


Nastere usoara! Si multa sanatate tie si bebelushelor!

mihaela

32+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri


cum reusiti sa beti atita apa pe zi?? eu ma CHINUI si abia pot sa beau un litru...

if you can't say something nice, then don't say it at all
http://pisigri.blogspot.com/


Si eu am exact aceeasi problema, trebuie sa tin sticla mereu la vedere sau in mana si sa ma chinu sa inghit apa...altfel nu reusesc sa beau nici o cana/zi

28+ cu Maria-Natalia
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:

chiar fetelor, si eu stiam ca va face cezariana Ayla, o lasa si sa se chinuie?sau merg pe natural?

Cristina 32+ si Ana

http://picasaweb.google.com/cristinahiticas/Bebelush#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

vaii nu-mi vine sa cred ce repede incepe sa creasca productia de ghiocei.



Curaj Ayla Totul O sa Fie Bine



Abia asteptam poze cu fluturasii



28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

revin cu noutati
eu continui sa ii trasmit aylei mesajele voastre
"Tu vrei sa nasc in direct? multumesc pt ca sunteti alaturi de mine.va si aud mai un pic:impinge! o sa il las pe alex sa va mai scrie.daca pot si asa sper,o sa nasc natural.va pupic"
Revin cu alte noutati cand aflu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

VIN PRINTESELEEEEEE!!!


Hai, mami curajos!

sa fiti sanatoase toate 3!

Fetelor, daca o lasa sa nasca natural inseamna ca placenta a stat la locul ei. Si-asa Ayla nu prea vroia cezariana... Mi se face pielea de gaina cand ma gandesc ca acum una dintre noi naste, ca niste pui se zbat si ei sa vina pe lume.

Curea sa ne tii la curent cu starea printeselor si a mamicii!

Monica Elefantica 34+ CRI

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Silvi am vrut sa-ti raspund mai repede dar m-am emotionat cu printesele Daca vrei sa gasesti mai multe magazine la un loc du-te in Baneasa, langa Ikea mai sunt si alte magazine. La intrarea in Carrefour, in galeria Feeria, gasesti Prenatal (unde au reduceri), Mothercare (cam scumpe pt gusturile mele), Miniblu si inca vreo 2-3 magazine cu de toate. Eu am fost ieri pe-acolo, chiar gasesti multe chestii aproximativ "la un loc". Culmea e ca patutul l-am luat din... Carrefour, ala mi s-a parut cel mai practic pt nevoile noastre. Succes maine si sa va intoarceti cu achizitii frumoase pt

Monica Elefantica 34+ CRI

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Vai fetelor! Voi va dati seama ca desi Zori a spart gheata, acum este totusi pt. prima data cand facem galerie si stam cu emotii!
Si ma bucur mult pt. ca stiu ca ea isi dorea mult sa nasca natural! Cu Dumnezeu inainte!!!

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Codrin - 29+

Mergi la inceput