*LMA*Puiuti de Randunici 2008!! (199)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Pidana - asa sper sieu ca e unadin bolile astea: roseola sau rubeola, ca mi-i groaza de infectii urinare de pe vremea cand avea Vladut reflux. Is stresata rau sa nu aiba si Daria.

Zoze maine merg cu ea la dr, sper sa apara si eruptia pana maine. azi era cam aglomerata dr.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Pidana - intreaba farmacista de violet de gentiana daca poti folosi si in conditiile date, cel ma bine ar fi daca ai purta-o chiar cu fundul gol, fara pantalonasi.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

AM vrut sa va mai intreb, pe voi va lasa pruncii la comp? ca pe mine nuuuuuuuuuuuuuu

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helou!

Am fost si noi la "gadanitza", o sa-l ducem pe Vladut de la 1 martie la una particulara, apoi il inscriu in aprilie si din septembrie sa-l duc la stat...oricum, pe timpul verii la stat e vacanta...sa vedem...aici e aproape de noi, e vreo 7 mil de la 8-14 .
Dosarul pt. indemnizatie nu l-am depus ca eu habar nu aveam ca trebuie in str. Hambarului . V-am auzit pe voi...dar n-am stiu...de luni cica se primesc dosare si la directia de langa mine...daca nu ajung acolo saptamana asta, o sa-l depun aici si gata...oricum ce iau pe mere dau pe pere , adica surplusul de bani va merge la gradi...dar asta e, nu ma plang!

Apoi am fost in Hornbach si am cumparat perdele si draperii pt. sufragerie si dormitorul meu , martea viitoare sunt gata si abia astept!!

L-am vazut pe Mufarin scumpic rau!

LMA puilor aniversati pe 25 si 26!

Dana, da, merge violet de gentiana pe "carne vie"...brrr...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaGoji

AM vrut sa va mai intreb, pe voi va lasa pruncii la comp? ca pe mine nuuuuuuuuuuuuuu


Nuuuu...daca ma asez acolo pe scaun vine imediat si se catara pe scaun sau pe piciorul meu si ma trage de pantaloni

Bai, m-ati bagat in ceata cu rubeola asta...La Iulia parca nu s-a manifestat asa...Noi am terminat aseara Augmentinul. Si, Pidana, si Iulia a avut sub Augmentin 2 zile de diaree, in sensul de 3-4 scaune ff moi, abundente si a capatat o iritatie ingrozitoare la fund si mai ales la pasa. Nici la ea nu a trecut cu Bepanthene. Am spalat-o cu ceai de musetel si i-am dat cu crema de iritatii de la Chicco, seara dupa baie si pana dimineata era ca noua.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bubu, deci se primesc acum dosarele si la directiile de sector???

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Cu o mica intirziere:
LA MULTI ANI NATY SI TOT CE ITI DORESTI ALATURI DE FAMILIA TA!!!! Si mama, deja va pregatiti de turta!
LA MULTI ANI PUIUTILOR ANIVERSATI ASTAZI!
si
MULTA SANATATE PUIUTILOR BOLNAVI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Zoze, sanatate multaaaa lui Mihaita!!!!! Cristina Goji, si Dariei la fel!!

Nici pe mine nu ma lasa David la calc. Cateodata vine si trage de firul de la tastatura dar si cateodata plange cand ma asez pe scaun

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

fetelor, am si eu un tub de Bepanthen(primul..) si miroase cam ciudat...ce miros are normal, placut sau mai nasol asa?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ce a invatat Stef sa faca!!

Si pentru Ioana
http://www.bucataras.ro/

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput