Prietenie la plesneala (19) - iubire pt Emma!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna tuturor,
o duminica frumoasa si numai bucurii



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Pfoai, Mishooo, McGregor e bunutz, nu mai baga tu strambe in fericirea mea . Mai bine vezi-ti de copchil, ca hartuieste lumea pe aici... sau doar pe mine cu intrebari despre felatie

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

sunt bolanda... am luat de la barbat restu de raceala pe care il avea el... si sunt cu muci si durere de gat... am bagat toate posibilele si imposibilele aseara, ca se anunta a fi nasol de tot, si azi nu mi-e atat de rau, da scot muci galbeni si compacti cupilu e bine, pana acum imi astetp cu infrugureare barbatu de la castig ca sa mergem la bunica, e ziua ei, implineste respectabila varsta de 80 ani !!!

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Kay, la multi ani bunicutei



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

La multi multi multi ani fericiti bunicii tale, Oana!

Tantzo ia vezi tu cum imi corupi kupilu' la trebi periculoase pentru virsta lui frageda!

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celmaimic spune:

lasa mami, ca trebuie sa invatz si eu odata si odata...

To good to be light

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

fetelor, a plecat soacra! a voastra sunt! v-am lasat la capitolul 5 si va gasesc la 20...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

nu noi sintem de vina soacra-ta a stat cam mult

Bine ai revenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

mishule. ea mai vroia sa stea, dar i-a luat fii-su belet de dus... acasa Acum, fie vorba intre noi, m-am inteles nesperat de bine cu ea. Doar ca v-am dus dorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Bey, iar s-a dat cu praf de mers pe aici?
E clar ca tre' sa aducem
Cind terminati capitolul in 8 ore, cind il tineti o saptamina!

Va pupicesc muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult!!!!!

kupilu' hai la ca ma-ta umbla dupa zmeura in padure

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput