Timisoara, Impreuna! (136) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

andanii...ma iau si de tine,ca pe Dorisake m-am starnit deja...asa deci:ce motto e ala:s-au topi 18 kile,mai am 2 pana la targhet...?!Ce vrei sa zici?Ia baga secretu' si la mama Omida batrana...care-i spilu'?!Ca i-o ar trebui sa topesc vo' 35 de kile si nu poci nici sa ma sinucizi,nu alta!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Okkkkeiiii ... eu n-am inteles nimic din tot ce s-a scris aici ... va tzuc apasat pe toate, sunt cu gandul si rugaciunea alaturi de Emma si Aida

La mine de cateva zile stelele sunt pe bune in spaghat, asa ca o sa iau o mica pauza pana se lamuresc lucrurile.

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

sa nu va suparati pe mine, da' io nu mai pot, permiteti sa rad:
Ano esti mortala .... dusa rau cu pluta ...

Citat:
citat din mesajul lui Ana68


Editez,ca nu ma poci abtine:Dorisake,eu am ceva cu motto-ul tau...zice ca idealuri ca stelele,ca nu le poti atinge si te calauezesc...no buuun!Da' daca raman cracanate in spagata,te uiti crucis dupe ele?!Sau le aduni cumva sa nu mai sada cracanate?!Intreb si io...iaca-sa...

Dorisake,io tot cu tine am ceva,mi s-o pus pata pe tine...adaug la ding dongu de sus,ca in reclama aia la Srite,spune pe bune:sunt singurel,ding-dang,printre copaci,ding-dang...alea-alea...sti tu...


Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa









Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

andanii...ma iau si de tine,ca pe Dorisake m-am starnit deja...asa deci:ce motto e ala:s-au topi 18 kile,mai am 2 pana la targhet...?!Ce vrei sa zici?Ia baga secretu' si la mama Omida batrana...care-i spilu'?!Ca i-o ar trebui sa topesc vo' 35 de kile si nu poci nici sa ma sinucizi,nu alta!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa








pai cum sa-ti spui .... motto-ul meu in traducere este ca am slabit vreo 18 kg anul trecut,chiar si mai bine de-atat cu regimul Montignac plus multa multa miscare , mers la sala aproape zilnic .... supert si sustinere de vrei hai pe montignac - regim de viata nu dieta si sa vezi ce slabesti alaturi de noi

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Nu prea inteleg ce se intampla, eu in ultima vreme, daca am scris despre starea mea, am facut-o ca sa ma descarc. Parerile se scriu dupa ce cunosti intradevar situatia.
Va salut pe toate, ca eu nu mai apar pe aici. Unii nu au pic de respect pentru suferinta unui om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Getutoooo...vaz ca vrei sa ma stropsesc si la tine...ba sa avem pardon:io-s cu biscuitele,Doris e cu pluta...pardon!
Andanii...nu suna rau ce spui acolea...numa' ca ma framanta ceva:
-cat costa montignacul asta pe luna?
-cata ambitie trebuie?
- cat dureaza pana ce se vad rezultate?
- la omu' gurmand si pofticios merge un astfel de model de viata?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

no adun si io lopatelele si plec...ta tai.
...
nooo ca nu plec decit acasa . ne vb mai pe seara.
pup fetele.

si kisulicile si aiducile.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

helbi, era de bine da...am vazut io crucis si am inteles curmezis...cum ca e pulsul 15/min. cu totul. aia era de rau nasol.
din ce zice Aida a crescut din nou...mama lui de puls, iar Kiss e taaareee irascibila! adica nu e o chestie de stare de nervi, riscul de stop cardiac e clar grija nr. 1 acuma.
o sa las colaceii antiescara la usa si atat, poate fur o bezea asa, pe fereastra.
pup iubitele tare de tot! doamne ajuta!

io cred ca se lasa tot forumu de fumat, altfel nu-mi explic. si ziceam ca face barbatu-miu nasol...
am fugit la matze.

pup pe cine o mai ramas pe aici drept si intreg



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Mariuka te astept cu vesti de la fete. Doamne da sa fie bine.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

No, am ajuns si eu home...

Mai am cu cine discuta? mai e vreuna dreapta si intreaga?

Maria, poate furi un zambet, tinem pumnii...sa fie calma Kissy...

o sun pe Ela, sa vad ce-i cu ea...



BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput