Pestisori... pestisori... (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

`neatza buna doamnelor!

Va las sa va dezmeticiti


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaaaaaaa. Multumim pentru cafea

Prezent ... nu stiu ce sa va mai zic ... nimic nou



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata ! Multumesc de cafea MARAMI!CHIAR AVEAM NEVOIE .Am dormit extrem de prost azi noapte si acum sunt cam zombi .

Andanii, da-mi voie sa iti spun ca intre mine si sora mea este o diferenta de 13 ani, eu sunt ceam mica si inca ceva eu sunt facuta la 41 ani ......vreau sa iti spun ca este minunat sa ai o sora un frate ...mai ales atunci cand nu mai sunt parintii in viata! Si rabdarea ai sa o capeti si te vei descurca cu un nou....
Uite eu nu am inca bebe , imi doresc , vreau sa fca si chiar 2 daca se poate .Asa ca treci la treaba !

Pup toata baltuta si la scris !Ca de nu scot biciul

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Trecerea alimentelor din gura in stomac dureaza 7 secunde. Parul omenesc poate suporta o greutate de 3 kg. Penisul unui barbat,are, in medie, de 3 ori masura degetului sau mare, dela mana. Osul dela sold este mai tare decat cimentul. . Inima unei femei bate mai repede decat a unui barbat. Exista in jur de 3 mii de milioane de bacterii in fiecare din laba piciorului tau. Femeile clipesc de doua ori mai des decat barbatii. Pielea corpului omenesc cantareste de doua ori mai mult decat creierul. Corpul tau utilizeaza 300 de muschi, numai pentru a se mentine in echilibru, cand sta in picioare. Daca saliva ta nu poate dizolva un anumit aliment, nu-l poate savura. Femeile au terminat, deja, de citit acest mesaj. Barbatii continua sa-si masoare degetul mare...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

inca unul Sotul tocmai termina de citit "Barbatul casei", o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia. Vine direct la nevasta-sa si proptindu-se in fata ei, zice: - De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sunt barbatul in casa asta si cuvintul meu e lege!!! Ai inteles??? Asa. Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, dupa care vreau ceva la desert. Dupa ce mananc, te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez. Si dupa baie, ghici cine ma imbraca si imi face freza!!?? Nevasta zice: - Cei de la pompe funebre...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

marami chiar incompatibile ????? inseamna ca noi suntem exceptia care confirma regula, eu cu sotul meu ne intelegem minunat deja de 15 ani
si .... multumesc pentru floricele

babylina chiar nu e asa , nu imi da ordine, nu are pretentii la mancare , n-o fi leu ???? 24 iulie , e la limita , poate are luat din zodia de langa nu?????

daniela din pacate nu sunt pregatita sa o iau de la capat , plus ca am rh negativ si nu ar fi prea indicat sa mai fac un bebe

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Neatza la pranz!
Ploua afara si imi place mult cand este asa afara. Imi place ploaia privita de pe geam. Nu prea imi place sa ma ude ploaia . Sper ca pesimismul care bantuie ca o viroza sa nu ne atinga si pe noi.
Multumim daniela_daneza ca ne descretesti fruntile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Marami am vazut ca ai editat listuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

O soparla si un urs koala stateau intr-un copac, fumau marijuana. Soparlei i se face sete, coboara din copac si se duce la un rau sa bea apa. La rau, crocodilul vede soparla cam confuza si-i zice: - Ce-i cu tine soparlo, ce esti asa de ametzita? - Eeeee, io si koala fumam marijuana in copac. Crocodilul se duce la copac si urca sa il certe pe koala; ajunge la koala, iar acesta uimit se uita la crocodil si-i zice: - Cata apa ai baut, faaaaaa????!!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Mergi la inceput