TEST DE SARCINA POZITIV SI APOI NEGATIV

TEST DE SARCINA POZITIV SI APOI NEGATIV | Autor: PricopMirela

Link direct la acest mesaj

AM FACUT UN TEST PE 11 IAN SI A IESIT A DOUA LINIUTA DAR FOARTE SLAB VIZIBILA ,IAR A DOUA ZI AM MAI FACUT UN TEST SI A IESIT NEGATIV ,DUPA O SAPTAMANA AM MAI FAcut unul din nou negativ oaRE SA FIE VB DESPRE O SARCINA ASTEPT RASPUNSURI DACA A MAI PATIT CINEVA ASA CEVA VA PUP

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

la primul test rezultatul l-ai citit in primele 5 minute? cate zile ti-a intarziat menstra? ai facut de fiecare dataaceeasi marca de test?

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Pricop Mirela, mergi la o analiza de sange (bhcg) si te-ai lamurit. Atunci nu mai incape nici urma de indoiala. Mai ales ca ai si simptome de sarcina...
Sa ne anunti si pe noi de rezultat! Tin pumnii sa fie pozitiv!

Maya 31+
http://bd.lilypie.com/CHzwp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sor3lla spune:

Cea mai buna e analiza de sange cum zic fetele... pt ca e riscul unei sarcini oprite in evolutie... Doamne fereste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PricopMirela spune:

MAITREYI am facut primele doua teste barza si al treilea surek dala in caseta ,deci la primu barza mi-a aparut a doua liniuta si menstra trebuia sa-mi vina pe 3 ian da in data de 8 am avut niste scurgeri da nu a fost ciclu sigur au fost doar cateva picaturi de sange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PricopMirela spune:

am uitat sa va multumesc fetelor pentru raspunsuri si ma voi duce luni sa-mi fac si o analiza de sange voi reveni cu vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Mirela, ce rezultate ai de la analiza de sange? Sper ca e bine si sarbatorim, nu?

Maya 32+
http://bd.lilypie.com/CHzwp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

MIRELA, cum a iesit testul?

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

PUIUTUL MEU, PAUL
Varsta Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PricopMirela spune:

buna fetelor nu am avut net se stricase ceva acum am citit mesajele voastre am fost sa-mi fac analiza si nu a avut timp doamnele de la noi sa-mi ia sange erau foarte aglomerate iar eu nu puteam sa astept ca intru la munca la 8 si ceva si nu mai m-am dus m-au enervat foarte tare ,la noi in calarasi poti sa mori gabia se misca lumea pe aici astept ca pe 7-8 ar trebui sa-mi vina menstra daca nu-mi vine ma voi duce direct la ginecolog va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Mirela, am incercat sa-ti raspund ieri dar efectiv nu functiona deloc forumul. Tin pumnii ca uratii sa nu mai vina pe 7-8 si in locul lor sa fie .

Maya 32+
http://bd.lilypie.com/CHzwp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PricopMirela spune:

iti multumesc multMAYA25 si sper ca bunul dumnezeu sa ma ajute sa-mi indeplinesc visul

Mergi la inceput