Prietenie la plesneala(17)-EMMA ramai cu noi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

madam popa, stii cum iti infig alea de ovulatie in dorsala? una cate una, pana scoti cupilu pe`ailalta parte. clar? sa faci bine sa-mi dai adresa matale de-acasa sa-ti trimit prin curierat rapid alea de ovulatie. si te apuci de acu, clar? imi trimiti email cu poza rezultatului in fiecare zi !

si astept PM cu adresa.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


asa sa-i faci ca vaz ca altfel nu-si baga mintile in cap Coana Mare.

Ce face Soso? Cum a suportat drumul?

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

oana,bine ai revenit acasa!ma bucur ca ati ajuns cu bine...cum se simte pitica?sper ca dupa ce te linistesti sa-ti aduci aminte de mine!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

madam popa, stii cum iti infig alea de ovulatie in dorsala? una cate una, pana scoti cupilu pe`ailalta parte. clar? sa faci bine sa-mi dai adresa matale de-acasa sa-ti trimit prin curierat rapid alea de ovulatie. si te apuci de acu, clar? imi trimiti email cu poza rezultatului in fiecare zi !

si astept PM cu adresa.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."



dau adresa cand povesteti matali en detail cand vii la tochitura. Ca io mi-am lungit azi ochiu' ala bun prin galantare ,si-am vazut de tochitura.... moama,da' ce bunatati!
Macar tu uita de slabit, fii fimei cu scaun la cap, nu ti lua dupa Misha si Tantza.Ca astea au doage lipsa. Auzi la Suzana, a slabit 4 kile. Pai io daca slabeam atat,muream bre.Muream de inanitie.

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Da Ripley, exact la asta ma gindeam si eu aseara: e ciudat de-a dreptul cum atit de multe s-au intimplat intr-un timp atit de scurt. Si asta doar aici pe forum, nu mai zic de rude, vecini, cunostinte, colegi, de oamenii care ne inconjoara zi de zi. Prea multa tristete in lumea asta, insuportabil de multa.

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



uf....si eu-s cu gandul alaturi de Ema si mamica ei...!
ma intreb de multe ori cum de suportam atata durere, suferinta...

si la voi scumpelor, vad ca toata lumea are treaba...
va pe toate, plec putin in oras cu copii.


misho, am intrat la subiectul cu zodii, nu-i adevarat la mine, decat partea asta:""""In fond, Leii sunt niste oameni deosebiti, plini de vitalitate si resurse, optimisti, nobili, loiali si generosi."""
de restul...nu am citit inca tot...













AJUTATI LA TERAPIA PENTRU MIHAITA!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


kari,plimbare placuta alaturi de puiutii tai!...

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Spioanco! Vazusi tu repede ca am slabit 4 kile si asta in aprape 3 sapt! Na! Sa te vad io pe tine ca te ingrasi 4 kile intr-o luna

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

umflatel, iarta-ma ca am promis azi ca ajung la banca dar nu a avut nimeni drum in oras. Daca nu gasesc nici miine o sa dau cuiva sa puna la banca ceva pt. Mihaita si Dodo

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Fatah, fatah, fatah, fatah tu Gabrielo, da' te-ai infipt bine de tot in kilele noastre, fataaaah!! Iete-te, fara tine nu mai poate omu' sa mai dea jos suta de grame ca-i si respiri in ceafa si faci scandal. Stiu eu ca tie ti-e teama de fapt ca daca slabim noi nu o sa mai ai tu intaietate la cantar la topicul asta si nu-ti mai poti prezenta tu scobitoarele aici! Las' ca stim noooooi!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

[/quote]

draga mea,nu trebuie sa-ti ceri iertare,stai linistita...ajutorul este binevenit oricand,oricum din 36000 de euro,nu am strans decat 3500,asa ca nu-ti face griji!
azi la stiri,ziceau ca englezii au declarat ziua de 19 ianuarie 2009 cea mai trista zi din an...oare asa o fi,ma simt naspa......oare de ce?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Iti dai seama Tantzo ca urla invidia in ea si frica sa nu cumva sa o detronam de pe podium
Tu ce "puii tai" mai faci? Te impacasi cu jeneralu'?

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Fatah, fatah, fatah, fatah tu Gabrielo, da' te-ai infipt bine de tot in kilele noastre, fataaaah!! Iete-te, fara tine nu mai poate omu' sa mai dea jos suta de grame ca-i si respiri in ceafa si faci scandal. Stiu eu ca tie ti-e teama de fapt ca daca slabim noi nu o sa mai ai tu intaietate la cantar la topicul asta si nu-ti mai poti prezenta tu scobitoarele aici! Las' ca stim noooooi!!

I never fake ... sarcasm


Buey,io nu ma infometez ca voi buey.io mananc,ca asa-s moldovencele! Tocmai am mai bagat ceva la stomacel ca facea scandal,si io n-am nevoie de cantar.
Buey, io n-am scobitori,buuuuuuuuuey. Vrei sa-ti trimit poza cu bulanu'?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput