Chirurgie Tirgu-Mures-gafa sau accident

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ile77

ANA, e f trist.


Doctorii incompetenti sint de obicei si lasi...nu isi recunosc niciodata greselile.


ODIHNEASCA-SE IN PACE PRIETENA TA!


Ile, mami de Vivian (07.03.2006) si 11+



http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims


din pacate asta-i tare dureros: graba cu care-si cauta medicii implicati dezvinovatirea;

Dumnezeu s-o odihneasca!

moderatorii pot inchide topicul, mersi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe

Citat:
citat din mesajul lui marius

Las ca se poa(te)rta Daca stau si ma uit doar un pic seamana scenariul. Viata mea... de viata! Poate'am fost eu si acolo ... abscons.

Raspuns personel fara legaturi cu moderatiunea sau cu saitu'. Parol monsher! Daca mai mergem mai schimbam titlul si ajungem numai la gafa sau numai la accident sau la .... mai, mai.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


Marius, din respect pentru ce era vorba in topicul celalalt m-am oprit dincolo sa-ti raspund; hartuirea asta, crezi ca-ti face cinste? chiar atit de sus ti-e orgoliul, de-ti orbeste orice urma de obiectivitate? asta e un subiect despre moartea unui om! Putin respect, "Monsher" s-ar cuveni, nu crezi? mai ales ca cereai discutii pe pm, si le propuneai pe...miercuri; deja e miercuri?

tu nu ti-ai editat niciodata vreun mesaj/titlu, sau ce ti se pare asa neobisnuit???
XIO, eu am avut si experiente pozitive cu medicina romaneasca, si am scris despre ele;


Sincer de nu scriai gratuit despre mine aiurea'n tramvai cum se zice fara o baza, fara nimic doar asa nu cred ca vreodata as fi spus ceva. Nu te cunosc, nu-mi sta in fire, nu ti-am zis vreodata ceva personal si nu-mi vorbi mie de moartea unui om si de respect. Nu tu in orice caz, nu mie, nu acum. M-am gandit daca sa scriu ceea ce am scris nu pt ca nu o meriti ci mai degraba daca merit eu sa o fac. Poate sunt si eu intors pe dos nu contest dar nu ma stiu un om incorect si fara bun simt. Insa nu-mi place sa fiu calcat pe coada gratis numai asa pt ca cineva asa a vrut. Si daca vei citi raspunsurile de mai sus si daca vei vedea de ce anume ai reeditat titlul poate vei intelege de ce starnesti indignare. Cam asta e. Sincer si al naibii de direct.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput