Carla sau periplul unei infertilitati fertile

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

sa-ti traiasca multasteptata minune!
ce frumos e cand se termina totul cu bine

ralu- de bebe albastru
tudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72e131407d80530203c592" target="_blank">montaj tudor
i believe in miracles...povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Numai flori si imbratisari pentru mami si pentru minunea care s-a lasat as mult asteptata!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Idaira, nu ne cunoastem , insa imi era cunoscut nickname-ul tau, asa ca am fost curioasa sa iti citesc povestea. Sa iti traiasca minunea, sa fie sanatoasa si sa va faca cei mai fericiti parinti din lume ! E minunat cand vine pe lume un copil atat de mult dorit si asteptat. Sper din suflet sa reusim toate sa ne tinem puiutii in brate.

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna…"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
Anul asta se va intampla !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Felicitari Idaira, sa-ti traiasca fetita! Dumnezeu ti-a rasplatit perseverenta si ti-a daruit o comoara de nepretuit!

Ingerasul meu
Povestea mea

Bubulina + Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Va multumesc frumos la toate pt gandurile bune iar pt fetele care inca mai asteapta sa se intimple o minune va spun atit:nu va lasati!!!

Cautind o bucatica de viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana2612 spune:

Felicitari pentru perseverenta si pentru reusita, sa-ti ajute Dumnezeu sa te bucuri de ingerasul tau ca se vede ca a avut multa grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Idaira felicitari pt bb. Ce mutatie ti s-a descoperit??



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 4 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!


www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Idaira felicitari! Ti-am cautat mesajele, si am ajuns la povestea nasterii. Esti o eroina si o mama curajoasa pt fetita ta, Carla.


_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Felicitari, ai trecut prin atatea, bine ca ai primit insa cel mai de pret dar, fetita ta iubita! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput