Dr. Nestianu de la Filantropia

Dr. Nestianu de la Filantropia | Autor: Ciresica5

Link direct la acest mesaj

Ati auzit cumva de dr. Nestianu de la spitalul Filantropia? Este cineva care a nascut cu aceasta doctorita? Daca da, puteti sa-mi dati si mie mai multe detalii despre ea?

Va multumesc din suflet si astept cu mare interes raspunsurile voastre!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns taniusca spune:

buna. eu am nascut cu doamna doctor la filantropia in august. am fost multumita de ea, foarte draguta pe toata perioada sarcinii tot ea m-a supravegheat, singura problema la mine o avea cu numele, nu putea sa-l retina si mereu ma tot intreba, desi e un nume comun, ceea ce ma amuza teribil. in rest, mi-a raspuns mereu la tel cand am avut nevoie, sfaturi, intrebari, lamuriri. ecografii nu mi-a facut, nu aveau inca aparatura moderna acolo, am mers la o clinica privata si veneam doar cu rezultatele la ea. la nastere, desi era cezariana programata, s-a declansat travaliul mai devreme cu 2 zile (noaptea inca) si desi era week-end a venit dimineata la prima ora, la foarte scurt timp dupa ce am sunat-o, n-am indraznit totusi s-o sun la 3 noaptea cand mi-am facut eu internarea, am mai asteptat pana la 6, totusi. nu mi-a spus niciodata sau sa faca vreo aluzie la bani, din contra, imi multumea de fiece data cand ii bagam in buzunar. per total, repet, am fost foarte multumita de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

Taniusca, abia acum am vazut mesajul tau! Iti multumesc din suflet pentru raspuns si ma bucur sa aud lucruri bune despre d-na doctor. As fi vrut sa-ti trimit un PM, dar nu-l ai activat, sa te intreb daca se poate sa-mi zici care au fost costurile nasterii tale din august si cum s-a comportat si restul personalului de la spital.

Multumesc inca o data si-ti doresc multa sanatate tie si bebelusului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tibirica spune:

buna, eu am nascut cu d-na dr Nestianu in mai 2010. este un adevarat profesionist, desi au aparut ceva complicatii in momentul expulziei a reactionat promt si datorita ei bebelusa noastra nu a avut de suferit. pentru cele ce urmeaza sa nasteti cu d-na doctor fiti fara grija :)

Mergi la inceput