Puiuti de Randunici 2008!! (188)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

sunt cu car de nervi! cineva mi-a ros castile de la IPod!
..spre bucuria copilului, care se plimba de 15 min tinandu-se de mobila si pereti cu ele in mana si chiuie din toti rarunchii, are jucarie noua omu'!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

buna mamici...noi suntem bine ,Cris face ceva pasi singurel dinti inca nu,raceala a trecut mai are sotul un pic..
eu sunt cam la fund...sunt tare mohorata...mi s-au bagat zilele in sac...mereu acelesi lucruri fac,nu prea ies ca nu am cand....italia ma deprima...bani tot nu am...frumoasa nu mai sunt...dar traiesc cu speranta ca vor veni si zile mai bune.ma gandeam sa imi i-au catrafusele sa plec in ro!!!!numai ca nu am unde..of...unde s-au dus visele mele???cica o sa ne mutam in dragasi...acolo vrea sotul...ma fac olteanca...si eu sunt crescuta in inima ardealului...mai trece cineva prin experienta mea?

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

si se pare ca nici nu mai stiu sa scriu...imi"iau catrafusele" si o sa ma mut in "dragasani"

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Si cateva pozici de la munte, cam fara fetze ca erau in fulare
http://community.webshots.com/album/569616171awZCzp

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

raluca ce v-ati distrat, mai!!
nelia imi pare rau ca-s vremuri grele...sper sa se limpezeasca apele si la voi cat mai curand si sa va dea DD gandul cel bun!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Foarte frumoase pozele Raluca! Pacat ca a trebuit sa va intoarceti rapid acasa din cauza de bb plangacios..

Am vazut si Teo de Liana cum sta ea singurica in picioruse...imi pare rau ca aveti asa probleme cu dintosii...stim cum e ..

Clau- super pozicile cu Razvanelul aniversat!

Luny-lasa mami ca iti iei alte casti

Nelia -ma bucur ca suntei mai bine...si iesi din butoiul ala ca nu-i bine acolo

Zoze

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

luny....merci...vreau o casa...cer prea
mult?
ce bine era daca aveam parinti bogaati....voi ati reusit cu salariul sa va luati casa,sau macar pamant?ca eu nu cred ca voi reusi vreodata...ma mut cu soacra...???doar ca nu au apa curnta,si gaz...deci ma mai mut?sau stau aici pe curul meu?

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

din butoi ati iesit si voi?pai cum ssa fac?
merci nicol
si sa dus si dieta mea...am inebunit...ma lasa astia sa scriu "c,u,r"?

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui neliaCris

luny....merci...vreau o casa...cer prea
mult?
ce bine era daca aveam parinti bogaati....voi ati reusit cu salariul sa va luati casa,sau macar pamant?ca eu nu cred ca voi reusi vreodata...ma mut cu soacra...???doar ca nu au apa curnta,si gaz...deci ma mai mut?sau stau aici pe curul meu?

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

uite ca te-au lasat sa scrii, ca esti suparata!
mai, ce casa?...noi stam intr-un apartament cu 2 camere, dar mic cat o garsoniera..intr-n bloculet din 1940...asa ca...tot greu este si aici, cel putin in Bucuresti!..iar doar din salariu, nicio sansa sa-ti faci casa, nici sa ma mut la un 3 camere in bloc comunist nu pot!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

randunici!
S-aveti o zi si-o saptamana usoare si insorite!

Am vazut pozite de la munte, ff frumos, abia astept sa plecam si noi miercuri la Tg. Neamt! Sa va fie de bine plimbarica, Raluca!
Liana, scumpica foc Tea ta, sa treaca gingiutele si cu dintusii, ca sa se linisteasca si mami! Despre indemnizatie nu stiu ce sa-ti zic, sunt in aceeasi situatie ca si Luny, la noi se ocupa servicul de toate cele! Numai ca nu stim cand!
Naty, spor la bucatareala, poate mai inveselesti sotul!
Pucca, ma bucur ca puiuta e mai bine, sa se faca bine repede.
Zozelina, spor la plimbareala! Super meniu, ia sa fur si eu. Cred c-o sa-i fac grisulet diseara Andreei.
Clau, super s-a distrat Razvanel, ati facut la McD?
Bravo Ursulet care s-a descurcat cu 2 pui!

Andreuta s-a trezit tot de 2 ori azi-noapte, dar a baut mai putin ceai, juma de bibe toata noaptea, poate se dezvata totusi. Acum face nani.
As fi vrut sa ma apuc de curatenie, dar n-am nici un chef, mai ales c-o sa plecam. Incerc sa ma ocup de maldarul de rufe ce m-asteapta sa-l calc si gramada din cosul de rufe de spalat.
Asadar, va pupez dulce si ma duc la .

P.S. As vrea sa-i dau file de Pangasius puiutei azi, voi cum l-ati pregatit? In combinatie cu ce legume?

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput