Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

ciao
Serbanica-ce dulce e Serban
ma bucur ca ai reusit sa faci pireul pe gustul lui
incearca mai multe gusturi si tot schimbi
Ramy-ehei dar asa cine nu vrea sa dea kg jos?
eu sint aproape ca inainte de Giulia dar ca si la 20 de ani nu am cum sa ma mai fac nici de stau in cap
pe unde umblati ca sarbatorile au trecut?



ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Serbanica la pitic sa creasca mare si sanatos
Katia si eu am scazut la kg cum eram inainte dar am avut caderile de calciu si dupa doua sau trei ture de cutii de calciu am pus 8 kg pe mine acum vad ca am mai dat jos cam doua...poate se dau de la sine si nu am stresez
la toate!!!

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Eu nu pot sa dau kg jos nici sa ma tai. Am inceput sa mananc mai putin dar degeaba. Am zis ca si apa aia care o beau cred ca se depune. Trebuie sa incerc sa fac sport in fiecare zi si poate poate reusesc prin asta s adau jos. dar cica si cu sportul incepi sa dai jos abia dupa vreo luna de facut. Asa ca mie teama ca o sa renunt destul de repede. Dar ceve trebuie sa fac ca am inceput sa nu ma mai simt bine in propia piele deloc si chiar sa-mi fie rusine cu mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adriana-e chestie de cum te simti pe moment sau zile
si mie mi se intimpla,acum am si eu perioada cind ma simt grasa rotunda umflata nu-mi convine cum arat as slabi de numa dar nu pot numai daca pocnesc din degetetre sa misc ceva
daca stau in casa tot caut de rontait sau coca cola si e jale de nu incerc sa ma abtin
cu concediul asta cred ca am pus 1 kg de ma simt asa in carne
nu-mi place
spor la slabit si tie
cred ca asta e primul pas ce-l facem in noul an



ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

De cind ne chinuie dinti nu mai doarme noapte se trezeste plinge si eu a 2 zi ma trezesc la 5 50 dimineata ca sa am timp sa ii fac tot pina cind plec la lucru asa ca cit de curind am sa fiu un zombi,dar nu e nimic el sa fie sanatos.Azi vine soacramea din Austria si iar o sa fie Serban incentrul atentie ca si pina acum dar unul in plus nu strica nicoidata nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Buna fetelor,

Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult, dar nici nu stiu cum sa-mi mai impart timpul. Nu stiu daca v-am spus ca m-am inscris la Fac. de Psihologie si acum sunt in sesiune, am avut deja primul examen care a fost foarte greu, abia am luat nota 5 si o tin tot asa in fiecare duminica pana pe 15 febr. si apoi ultimul pe 15 mar. si termin prima sesiune. Sper sa trec cu bine de ea! Asa ca sa nu va suparati pe mine daca nu mai reusesc sa scriu o perioada destul de lunga. Si la serviciu sunt foarte prinsa, sunt intr-un continuu stres, desi nu vreau sa ma mai consum nervos, dar nu pot. Apoi vin acasa si incerc sa mai citesc ceva, mai e si Razvan care nu intelege ca mami are de invatat. Pana la urma trebuie sa-mi gasesc un ritm si sa-l respect, ca altfel... cred ca ajung la nebuni.

Dar nu mai vreau sa va mai plictisesc cu problemele mele. Sper sa ies cu bine din nebunia in care am intrat si pe urma poate reusesc sa stau mai mult cu voi pe forum. O sa incerc intr-un viitor nu prea indepartat sa pun si poze cu noi de la Craciun si sa va povestesc mai multe.

Acum va pup pe toate, fara exceptie!



Mama lui Razvan-Andrei

Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori)

www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna fetele..
la toate!!!!
La noi ninge asa incet...sper sa ninga mai tare
O zi buna la toate!!!!

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

buna fetele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Salutare.
Katiapam spor la slabit si tie daca te apuci.
Ramo fi multumita ca macar ninge un pic.
Acadragoman cam scurta la vorba.
Sebanica lasa ca trec si durerile astea de dintisori si o sa va odihniti si sa recuperati.
Gina spor la toate care vrei sa le faci.
Eu tot cu dieta mea si acum am incepu sa fac si ceva exercitii. Tot inainte..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna fetele...
Gina sti tu parerea mea...bine ca l-ai luat la Razvanel
Adriana sa si pe Robertel
Anca si la Maria
La toate
Nu s-a pus zapada desii a mai nins da...degeaba...
Va doresc la toate un we placut

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput