Prietenie la plesneala (9)-La multi ani Ioanelor!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

POZNE, POZNEEEE

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Neatza, Misha! Sau buna seara, cu toate ca ma simt mai odihnita acum decat eram dimineata .

Kay, vino cu chestionarul daca ai unul, ca ti-l completez pe tot . Curiozitatea asta, bat-o vina!! Facultatea de Sociologie terminai... cu licenta, cu tot. Tu ce faci, ai terminat pana la urma facultatea sau esti tot in ultimul an?

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

MB, PARCA ziceai in alta parte, oi fi eu senila (iertare, daca da) ca facusei Jurnalism...asta nu-mi mai aminteam exact... cum e pana la urma?
edit, eu anu asta reiau, am asteptat sa intru iar la clasa profei mele !

gabrielooo, vino la mine, ca e ziua mea in martie, asa ca va invit la beute, bre

mamaaa, mie mi-e o foame de imi vine sa va mananc pe toatele si nu mi-a venit nenorocita aia de mancare...



oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Oana, E SUPERBA !
Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa creasca mare !
Io o invat sa-njure.M-am abonat,gata !



Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

bey,da' io tot n-am priceput de ce si-a inshelat cabotinu' sotia! ca nu - i trimitea sms-uri cu "ai laviu,fa" sau ca nu tremura nici de spaima cand il vedea?
si iar nu pricep ca daca i-a fost a cu alta si i-au cazut budigai la prima falfaire de gene, de ca n-a dat intai divort?
ca adicatelea una spala izmene si alta bea cafea in balcon cu iubi?..in pana mea...
a fost mai mijto "subectu' " cu matzele decupate si cu duamnele care voiau sa mearga la Haga !.Pentru 2 matze!. "ca si ele sunt fiinte !"


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Neatza, Misha! Sau buna seara, cu toate ca ma simt mai odihnita acum decat eram dimineata .

Kay, vino cu chestionarul daca ai unul, ca ti-l completez pe tot . Curiozitatea asta, bat-o vina!! Facultatea de Sociologie terminai... cu licenta, cu tot. Tu ce faci, ai terminat pana la urma facultatea sau esti tot in ultimul an?

I never fake ... sarcasm


Tantzo ,lasa volanu' ca io vreau sa mor in pat cu organu' nu calcata de tine!
Bey,ti-am gasit titulatura !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

MB, PARCA ziceai in alta parte, oi fi eu senila (iertare, daca da) ca facusei Jurnalism...asta nu-mi mai aminteam exact... cum e pana la urma?
edit, eu anu asta reiau, am asteptat sa intru iar la clasa profei mele !

gabrielooo, vino la mine, ca e ziua mea in martie, asa ca va invit la beute, bre

mamaaa, mie mi-e o foame de imi vine sa va mananc pe toatele si nu mi-a venit nenorocita aia de mancare...



oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Cu mine nu te saturi,Oano,lasa-ma sa ma mai ingras nitzel.Ca-s la faza in care pot face numai doua boli:de piele si de oase.
Bey, io vin sa beau da' organu daca nu baga un GTA 4 poti sa-i dai tu si luna de pe cer ,nik nu vrea.

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

dam si GTA 4, nici o problema ! da aduci o paine de Vaslui? a?? ia zi !

mai iar v-a mancat pisica limba? numai gabitza e de-e mea, nu tace, nu tace

gabitza, sa te grabesti cu injuratu, ca cine stie ce prinde de p`aici, si va zice de nici nu le intelegeti

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

dam si GTA 4, nici o problema ! da aduci o paine de Vaslui? a?? ia zi !

mai iar v-a mancat pisica limba? numai gabitza e de-e mea, nu tace, nu tace

gabitza, sa te grabesti cu injuratu, ca cine stie ce prinde de p`aici, si va zice de nici nu le intelegeti

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


aduc si doo ca la noi painea e baza! fasole paine,fasole,paine de aia dorm moldovenii in camere separate !
Da' organu meu e domn, bre, doarme cu geamu' deschis !
Oano,dac-o invat sa vorbeasca moldoveneste ,te-ai ars! Si nu fac pe translatoru' mey.Ca la drept se facu numa' latina si ceva inglish !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Sotu meu are o dilema existentiala: Cati tati isi mai spala kupii pe cap - asta fiind de altfel singurul lui job legat de fi-sa

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput