Puiuti de Randunici 2008!! (182)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ccris, am vazut frumusetea!


Ioana, sirop!! De la farmacie am luat!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Multamim, Tuchi!

E pentru a doua oara azi (adica nu mi se pare) cand Andreea cere pa-pa! I-am dat un iaurtel Nestle. Si stie si de NU, nu e voie! Dar nu-nseamna ca se si executa!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Bey , cei cu voi , dati din aripioare sre tarile calde????



Salut
am intrat azi fiindca maine nu stiu ce zi va fi si cind voi fi acasa,
la sv a inceput nebunia , iar facem colectii noi si n-avem de nici unele, lucrez si sambata si dumeneca si We viitor la fel ( macar atunci nu lucru in tara mea). As vrea sa vin la intalneala sambata direct de la sv , dar is pierduta de cum aflu ora si locu' ( la sv "NET"net). vad io tremit mesaje , ca .......avem cu ce.....

eu am ajuns acas , am pus o tura , hai 2 la spalat , am facut o pitzanca mare si acu stau cu o scobitoare in gura si va scriu , mai acus va si citesc .daca intre timp nu adorm, ca vad un nene pe linga mine cica ar fi mos ene , dar io nu prea il cunosc ca nu prea a venit pe la mine ,

pina citesc va dulce si sa dea DDd sa traca astera 2 sapt , care pt mine se anunta foarte lungi si grele

pe sprincene



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Ariel chiar ma intrebam pe unde esti, imi pare rau sa aud cata ditamai bataia de cap de la canini. Of of of.
Ai grija de tine si sa ...dormi.

Naty Felicitari pentru primul dintisolllll!!!! Si BRAVO pentru progrese.

Nicol bine ca s-au ameliorat simptomele si URAAA!! pentru domnisorica "colt alb"

Clodute Sarcina usoara...restul le face mama natura :)

Kytzy mumoase pozele, si Diana s-a lungit nu gluma. Si mi-a placut mult bradututl :)

ioana vezi ca a fost bine??

tuchi si mie imi plac reducerile, sunt tentante rau :)

Naty sunt jucarele care se baga in congelator si apoi se dau bebeilor sa le mozoleasca cand au eruptii dentare . Eu ii dau lui Adrian si il mai calmeaza, acum nu stiu daca tu ii dai rece.

zoze pupici speciali, stii tu de la cine si pentru ce :) M-am recunoscut in temerile tale. Gandeste-te ca eu nu am PE NIMENI sa il las, doar gradinita. Vorbeai despre DV???Wowww dar sa stii ca poti juca ani la rand...dar poti lua din prima (soatza de ex).La noi poti umbla in tricou ...hi hi.

gecko mi se rupe inima cand povesteai, of ce greu trebuie sa le fie la pitici.

liana uelcam bec.... bine ca sunteti sanatoase

crisss olaaaa!!!n-am apucat sa vad pozicile dar in curand

Cristina ce greu e cu 2, si eu ii dau mancare mai asemanatoare celor mari si ii place, daca ii fac din aia pt. bebei se stramba si ma priveste drept in ochi cu scarba. Nu ii place gustul.

Mihatp DE 2, 3 ORI PE SAPTAMANA II DAU OU!!!





Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Ghiciti ce am eu pe fata ..... masca astringenta(gel din ala de strange porii). :)))))) Mi l-a "confiscat" din baie si a desfacut capacul si mi-a parut rau sa il arunc asa ca l-am intins pe fatza

Acum fug ca maraie de somn si cat doarme incerc sa downloadez filmele si pozicile.


sa vedeti ca a venit si la noi mosu', pai se putea....

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Olgutz d'Arc, traiesc cu aceeasi speranta ca nu te-ai suparat!
Cica plecam maine la munte pana vineri!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Vacanta placuta, Naty!
Si noi o sa plecam la Tg. Neamt la niste rude, dar saptamana aviatoare.
Randunoiul se chinuie de zor sa treaca TV-ul prin DVD sa se auda surround, dar nu merge ca trebuie si prin receiverul de la Dolce . Eu nu ma pricep, asa ca bodogane singur. Andreiuta tot isi face de lucru pe langa brad.
Si cred c-o sa ne destindem cu DVD-ul de larev. Baby, "Invata sa te joci cu bebeul tau!"

Am lansat si eu o intrebare mai devreme, nu-mi raspunde nimeni?

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia99 spune:

O sa fie bine, o sa fie bine !!!! Raportam la 18.30 a cazut mort de somn dupa ce a ras 270g lapte cu cereale, sa- trezit intr-o criza de plans la o ora dupa iar acum doarme, speram pana la 12 cand trebuie sa mai papam ceva.Maine o sa fie mai bine ca azi!Speranta moare ultima

mamica de Bogdan Alexandru 10 luni

www.flickr.com/photos/64733768@N00/" target="_blank"> poze bogdanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Da, Cris, scuze, vroiam sa zic si am uitat. Nu, nu e nevoie de ceai, cu atat mai mult ca acum e iarna, nu transpira, etc
Ma cearta randunoiul ca am dat marsupiul si acum in ce o caram pe Iulia la munte Da' pe mine ma rupea de spate...si oricum ala era destul de fragil.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am fost si noi la Z, anm luat cate ceva..nene, ziceai ca-i revolutie

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput