MONTIGNAC (111) STIL DE VIATA NU DIETA - revenim

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ymca, merci de info. o sa ma uit ca si mie imi place oprah, o mai prind in reluari dimineata, dar nu retin niciodata ora...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ymca da ce sarbatori ai avut , doamne fereste ... bine ca ai rezolvat pana la urma cumva

cine e oprah asta ??? nu am auzit de ea , nu am vazut nici o emisiune .... in ce zile e ?

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut

Am intrat sa va salut, nu detaliez nimic, ca mi-i rusineeee

YMCA, multa sanatate!

Vaaaiiiiiiiii, Andanii, nu stii cine e oprah? Rusineeeeeee

Va pup pe toate!

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Buna ziua fetelor.La multi ani in primul rand, sa aveti un an minunat si plin de bucurii.
Eu, desi am cam lipsit de pe aici imi cer scuze.Am fost eu absenta, dar de dieta m-am tinut .Insa am renuntat la Monti si imi calculez caloriile si am zis sa nu va mai incurc.

Am inceput sa merg regulat si la sala de la inceputul lui noiembrie, am fost si in vacanta 7 zile in Egipt in decembrie.Sarbatorile au fost light dpdv dieta.

Ma inscriu si eu in lista daca ma mai primiti cu 76 kg, nu e mul scazut dar urcasem nitel inainte.
Desi de o luna stau pe loc, am scazut in cm destul de bine.Burta si soldurile (mai putin) sunt tot acolo dar lucrez cu spor la asta.

Va pup pe toate si va urez spor in toate.

Andanii, Oprah e pe Euforia tv la ora 22..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

revin si eu cu dimensiunile pentru a fi trecuta in tabelul concursului:

- H - 1.82
- GI - 79 kg
- IMC initial - 23.8
- GT - 69 kg
- IMC tinta - 20.8
- GA - 79 kg

(am o problema insa - o camara pliiina de dulciuri - in general ciocolata. cred ca o pun intr-o punga si o dau la un copil de pe strada caci alta sansa nu am.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

supeerrrrrrrrrrrrrrrrrr , incepem sa ne inmultim

de dimineata ica, olim, vali , acuma mina, melany si moana .............. sunt bucuroasaaaaaaa

merg sa va trec in tabel acuma

sory ca nu stiu cine e oprah .... ma voi documenta promit

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

adaugat fete cucuiete

vali si moana ce inaltime aveti voi ??????

mina te-am trecut si pe tine in listuta , da-mi si date tale, nu-ti fie rusine , aici ne sustinem , nu radem una de alta

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Andanii draga.....am scris mai sus ....H = 182 cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

De dimineata am alergat pentru gradinita Denisei, si i-am gasit un loc "pe sub mana" clar. Am dus-o sa-i fac exudat si copro si am ajuns abia acuma acasa.
Conforma inca sunt ca am papat ceva branza si niste carnati care dupa eticheta par monti.
Am citit pe diagonala dar am vazut ca au aparut cele doua strigate de mine. Melany, Vali..
Si mi-a mai sarit in ochi cei 1.82 ..inaltimea moanei. Baga poze pe 4shared ca eu zic ca arati bineee la cei 1.82 si 79 de kg.


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Prezent si eu cu intarziere. Vreau si eu pe lista . Dupa sarbatori ma prezint cu 60 kg mari si late. Targetul e de 52 kg. Dar macar vorba lui Anca am mancat tot ce mi-a poftit inimioara.

Daca nu adorm vreau si eu sa vad Oprah. Nu m-am mai uitat de mult la emisiunea ei.

Paine mi-am luat de secara si alte cereale si e superbuna. Azi dimineata am mancat paine cu zacusca de ciuperci si telemea. La amiaza ciorba radauteana iar de cina mai vedem.

Anca, ymca bine ca totul a trecut cu bine. Sigur au fost niste sarbatori de neuitat

Ma bucur tare ca suntem asa multe. Sa vedeti ce siluete vom fi pana la vara

Mergi la inceput