Gabriel - Sarbatori in Terapie intensiva… URGENT

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Draga Ani,ma bucur enorm de mult pentru tot ce ati reusit,toate eforturile voastre si ale semenilor vor fi rasplatite:Gabriel,puiul mic si suferind,va creste mare si puternic.Nu am cuvinte sa pot exprima admiratia si recunostinta,spiritul de omenie si solidaritate,de care a dat dovata atata lume...impresionant!

Cat despre aportul Doinei, ,un inger pazitor,un suflet mare,un om minunat!O iubim si o admiram cu totii!

Ani,noi am vorbit putin si la telefon,te-as ruga sa imi dai de veste cum putem vorbi si cand ajungi in Germania,un nr. de telefon,sau pe messenger.Va sunt alaturi,Doamne-Ajuta!



Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Inca putin si se vor strange banutii pentru micut!
Sper din tot sufletul meu ca micutul sa se faca bine.
Doina fii binecuvantata pentru ce faci!
Ani mult curaj mamico!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

Slava Domnului! cu iubire si credinta orice e posibil

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriellag

E posibil sa fie tot timpul ocupat?
Le rog pe fetele care au sunat sa-mi spuna cum au reusit!

Gabriela - mami de rechin!!!


Am sunat numai din reteaua ROMTELECOM.
Este doar un apel la care raspunde imediat o robotzica cu ceva de genul "Apelul dumneavoastra a fost inregistrat. Multumim pentru donatie!" dupa care da, apare un ton de ocupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Am vazut reportajul in aceasta dimineata de la matinalul Antenei 1,cred ca multa lume l-a vazut.Apelul facut si prin intermediul celor 2 baieti simpatici,Razvan si Dani,va avea sorti de izbanda.
Eu nu am telefon fix in satucul meu,dar astazi va suna sora mea de la Bacau pentru mine.Draga Gabriel sa te faci sanatos,ne rugam pentru tine si ne doare ca suferi!

Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_26

Citat:
citat din mesajul lui anyhbo

Buna dimineata,imi pare rau ca nu am timp sa intru mai des,dar am vazut ca ingerul Doina va tine la curent cu noutatile.Doina eu una nu cred ca ar avea cineva ceva de obiectat,mai ales la cate ai facut pt Gabriel.Ai fost pt noi mai ceva ca o sora,te-ai implicat mai mult decat oricine,nici nu am cuvinte de multumire,chiar esti un inger,o spun cu mana pe inima..Vreau sa va spun ca azi dimineata cand am verificat conturile erau ....11 500 euro si 1000 telefoane pt 5 euro si 476 telefoane pt 3 euro.Sper sa reusim azi sa depunem si dosarul pt E112,dar cel mai mult sper sa se si aprobe.In orice caz d-na liana Stanciu care s-a implicat tot cu ajutorul Doinei mi-a spus ca am putea pleca in 2-3 zile.



Ce vesti minunate!!!..

Cristina, mami de Mihaita (30 iulie 2008)







doamne ajuta! ne pt. voi! sanatate muuuuuuuuuulta!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC


Sa-l ajutam pe Gabriel sa se faca bine...


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui leeloo5979

Doina...la cate ai facut si faci in continuare...cine ar constesta??? Cine ar indrazni???

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh


sunt de acord cu fetele..

DOINA, JOS PALARIA!

ESTI O PERSOANA SUFLETISTA, SENSIBILA LA SUFERINTA CELORLALTI, SARI IN AJUTOR ORICUI ARE NEVOIE... TE RESPECT PETNRU ASTA SI SUNT SIGURA CA TI SE VOR INTOARCE INMIIT TOATE LUCURILE BUNE PE CARE LE-AI FACUT SI LE FACI!



Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC


Sa-l ajutam pe Gabriel sa se faca bine...


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Mai, fetelor, sunteti niste scumpe As vrea eu sa fiu asa grozava Nu mai ziceti de mine ca "ma rusinez toata", haideti mai bine sa dam un mare colectiv lui Gabriel si lui Ani de incurajare.

Astazi dimineata vroiau sa discute pentru transport, sa vedem ce le zice si medicul care trebuie sa faca acest transport. Gabriel nu e grozav, mi-a zis Ani ca are capusorul cam umflat...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriellag spune:

Citat:
citat din mesajul lui AdiS

Citat:
citat din mesajul lui gabriellag

E posibil sa fie tot timpul ocupat?
Le rog pe fetele care au sunat sa-mi spuna cum au reusit!

Gabriela - mami de rechin!!!


Am sunat numai din reteaua ROMTELECOM.
Este doar un apel la care raspunde imediat o robotzica cu ceva de genul "Apelul dumneavoastra a fost inregistrat. Multumim pentru donatie!" dupa care da, apare un ton de ocupat.



Multumesc mult de tot!
Din pacate la mine inca nu functioneaza asa ca astazi am fost la banca si am depus o mica suma.

Sa dea Domnul sa aiba putere!!!

I-am vazut si eu de dimineata la televizor: mult curaj , suntem cu totii cu sufletul alaturi de voi!!!!!


Gabriela - mami de rechin!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Am dat si eu cateva telefoane!
Suntem alaturi de voi!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput