Puiuti de Randunici 2008!! (179)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

olga, si pentru noi in lapte, cu usturoi mult si smantana lamsfarsit!
iar lui seb i-am fiert si niste boabe de orez ca sa il pun in spanac, sa-i tina de foame!
Sper sa manance ca fructele le-a scuipat cu succes!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Naty, nu deschid o noua odisee mai ales ca nu sunt FOARTE fericita de prostia pe care am facut-o ...ma refer aici la vaccinul asta pe care NICIODATA nu am vrut sa il fac...desi ma rugau ai mei... si anul asta nu stiu ce am avut... Si oricum nici aici nu scriam dar pentru ca m-au rugat asa frumos Mimonix si Olgutz io-te ca am scris...
Si daca nu erai tu ajungeam sa nici nu mai citesc.

M-a impresionat foarte tare cum ai luptat ca sa o ai pe Iulia si apoi eram tare curioasa cum a trecut ea diversele etape. Asa ca si datorita tie sunt azi aici.

Deci odiseea aceasta o sa o petrec cu voi (daca va fi sa fie) si asa cum au mai spus si alte fete... aici e un grup foarte unit care nu se mai regaseste in alta parte ... (am mai frunzarit si eu pe ici pe colo dar nu e ca aici).

Va pup inca odata pe toate Va multumesc ca ma incurajati
Si sper sa imi treaca si mie pasarelele si sa gindesc pozitiv si bebe2 sa fie FETITA (asa e Olgutz fetita ESTE) si va citesc in continuare



Clodute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Clodute SAFIEFETITA, SAFIEFETITA, SAFIEFETITA! Si, mai ales, SAFIESANATOASA SAFIESANATOASA SAFIESANATOASA!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Clodute, felicitari!!!!!!!!! Ai incredere, va fi bine!

Matei nu are muci care sa ii curga, pe trahee se auzeau unii de dimineata, acu nimic, nici la somnul de dimineata... Astept... eu inca sunt mucioasa...

Scaunel de masina... cred ca maxi-cosi e printre preferate... dar mai cautam, Matei sta foarte incomod in scoica, e mai lung decat ea la picioare... dar cum nu ne plimbam des si cum ne-a cam omorat aspiratorul... asteptam pana in februarie, cica. Poate gaseste sotul meu la reduceri in Viena, sper si eu...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

OSAFIEPERFECT OSAFIEPERFECT OSAFIEPERFECT !!!

Clodute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Cata, se uita Radu dupa scaune si iti expun parerea lui! Nu am facut niciodata spanac asa, dar O sa fac si eu!!!

Clodute, chiar O SA FIE BINE! Fetita ta o sa fie surioara mai mica a puiutzilor de randunica, asa ca daca nu raportezi zilnic, haaai la doua zile, cum te simti, ce ai mai facut tu, ce mai face Patrick, scoatem !



Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ce fel de lapte puneti fetelor la spanac?-ca va dati seama, m-ati salvat, eram si eu in pana de idei

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:



Maitraiesc, maitraiesc ...dar inca sunt varzica!!!!! ieri mi-a fost rau si n-am mai avut puterea sa intru...mi-a scazut tensiunea de la oboseala si eram super ametita si mi-era rau,rau . M-a luat pe seara, musafirii erau la noi si eu stateam in pat in dormitor
Pana una-alta acum ma simt mai bine...parca tot putin ametita...Stef ne cam scoate peri albi cu adormitul, vrea in brate

N-am apucat sa pun nici poze, nici sa citesc...nimic!!

Ce mai e nou? toata lumea bine, sanatoasa?

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am citit capitolul asta , 2 pagini, mult rau

Clodet, esti ??

Naty, lapte normal pun in spanac. Zuzu rosu.

L-am cantarit pe Stef acum cateva seri si avea 9,2 kg

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Bubu, ma gandeam la tine!
Of, imi pare rau ca te-a ajuns oboseala!
Cum e Vlad la 4 ani?
Olga, mersi!
Naty, lapte de vaca!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput