Nasici de 2009

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Iata-ma-s!! Nasica de febr.

Am avut probleme cu netul de aia n-am mai dat pe-aici.

Am botezat ... a fost frumos, o petrecere frumoasa, ne-am distrat (cat m-a lasat pitica mea ff geloasa pe bb). poze inca n-am le astept si eu de la cine a facut ...

_

participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Va multumesc pt aprecieri.
Misha tine Scarsdale si nu dai gres,inainte de pozele astea eu aveam 80kg,dupa 2 ture de Scarsdale aratam dupa cum ai vazut

Abramburika asteptam poze sa nu uiti

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Andra ai avut o rochita frumoasa
intr-adevar cu Scarsdale nu dai gres! si eu am tinut o tura si poate mai incep inca una

eu nu stau prea bine, si timpul asta trece ...macar dupa materiale ar trebui sa incep sa ma uit.

Abramburika asteptam poze


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Scarsdale m-a ajutat cu adevarat. Acum ma gindeam sa mai tin o tura-doua, dar nu si cu pastilute ....
Ooana

****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Scarsdale incep si eu de luni asa ca LA SLABIT CU NOI!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Astazi am facut cumparaturile pt pitici le fac poze si ma intorc inclusiv cu trusoul pt botez
Le-am gasit si paturici si costumase de fas,pantaloni,blugi bluzite costumase uffff ce noroc am cu ursu ca ma suporta altu in locul lui exploda dar nu el,el docil ascultator,n-a zis nici pis in fata freneziei ce ma apucase.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Abramburika asteptam pozele
Andra ai fost o nasica super.
Eu nu prea le am cu regimul, la mine functioneaza sportul si nemincatul dupa ora 18. Mi-am dus bicicleta de la ai mei si acum sa ma vezi
i-am spus sotului ca in doua saptamani o va avea acasa pe Cindy C.

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Ma primiti si pe mine?
Nasa de nunta pe 17 mai, cununia civila va fi in SUA in prealabil, nu vom particpa. Baiatul e american, fata ae buna prietena de-a noastra, va ramane acolo.
Restaurantul si biserica sunt alese de mireasa, platite avansurile, tiparite si aproape impartite invitatiile, voalul si rochia le-a cumparat din SUA deja.
Probabil vom alege impreuna buchetele si lumanarile in saptamana de dinaintea nuntii, le voi plati eu. La fel voi plati la biserica cat mi-o cere popa dupa slujba.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Ancamari bine ai venit


Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Multumesc Sicuta!

Trebuie sa-mi gasesc rochie acum cat mai sunt reduceri, duminica dau o raita prin oras. Cam cat o costa o rochie cat de cat ok?

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu ; poze oct ; poze nov ; poze Craciun ; poze ian09

Mergi la inceput