Nasici de 2009

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariovidiu spune:

nasa la nunta pe 7 februarie...stie careva o reteta de slabit rapida...as avea nevoie sa dau vreo 3-4 kg jos...am ajuns la 59 si am 1.68 m multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Incearca Scarsdale la mine a functionat si nu aveam de dat jos dor 3-4 kg ci muuuuuuuuult mai multe.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Incearca Scarsdale la mine a functionat si nu aveam de dat jos dor 3-4 kg ci muuuuuuuuult mai multe.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3


subscriu! inca il mai tin

***********************************************************************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

buna fetele
si eu o sa fiu nasica pe 26 septembrie,asa ca bine v-am gasit

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Bine ai venit, Anca
Ma gandeam ca pe linga plicul de la masa sa le dam finutilor si un cadou care sa le ramina amintire, ca banii se duc...

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai ai nostri au facut cununia anul trecut si le-am luat o rama foto digitala de care au fost f bucurosi .
Haine de unde va luati?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Pai ai nostri au facut cununia anul trecut si le-am luat o rama foto digitala de care au fost f bucurosi .
Haine de unde va luati?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2




cred ca asta e o problema generala , ma gandeam sa apelez la o croitoreasa, dar inca nu sunt hotarata

Regimul Scarsdale l-am inceput de ieri, acu' astept rezultatele , sper sa reusesc sa dau cele 4 kg jos ca de pus le-am pus foarte usor

la cadou ne-am gandit si noi, la o rama de poze din argint...dar si ideea cu digitala e buna


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana da pe la miresici nu mai dai?

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

oana am io grija sa dai jos

Hainele la mine mai pot astepta. Sper ca pina in octombrie sa mai tin citeva ture de Scarsdale si sa ajung si io mai umana in marimi
nasicile!






***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Avand in vedere ca suntem prieteni m-am gandit sa ii intreb direct de ce ar avea nevoie, daca nu imi vor spune ma gadesc la ceva pentru casa noua
Mare problema cu hainele ca fiind nasa vrei ceva mai special si ce e mai deosebit e cam scump iar in vremurile astea te gandesti de 2 ori...
Eu ziua voi lua o rochie care mi-am luat-o data trecuta cand am nasit iar pentru seara sper ca voi gasi ceva de cumparat de la o prietena care aduce rochii din SUA.

Cris

Mergi la inceput