Nasici de 2009

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nona_denis spune:

Am revenit cu cateva poze:
http://family.webshots.com/album/573811317XBFnmD

Nu am foarte multe, abea pe saptamana viitoare am sa mai primesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Am vazut pozele Nona si mi-a placut tare mult rochia neagra,super sexi si ce tineri sunteti

Astept continuarea

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nona ai fost super frumoasa si intr-adevar rochia neagra a fost superba

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nona m-am uitat la poze si sunteti toti niste frumosi. Mi-a palcut rochia miresei tare mult. Despre rochia ta... clar sexy cum au zis si fetele. Sunteti toti frumosi, sa fiti sanatosi si sa zambiti mereu.

Asteptam si restul pozelor.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nona_denis spune:

Multumesc fetelor!

Ma bucur ca v-au placut pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Eu am fost ieri cu fina si si-a luat coronita dupa ce am umblat vreo 2 ore....
Mai are sa isi ia pantofi si a terminat pentru ea .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Buna
Ieri am reusit si eu sa imi fac suvitele blonde si sa fac o proba la coafura pentru nunta. Aici am pus foto. Mai tre sa imi iau pantofi si costum pt sotul meu.

Fina inca mai are de luat una alta, insa nu imi dau prea mult cu parerea ca are ideile ei si din alea nu o scoti. Asa ca nu are sens sa ma obosesc eu sa imi spun parerea ca oricum nu conteaza. Ma duc cu ea prin magazine, sunt la dispozitia ei, insa probabil e de vina faptul ca avem gusturi diferite , sa zicem.

Nici mirele nu si-a luat inca costumul. Sper sa se decida si sa si-l ia ca sa pot apoi sa ii iau si la sot.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana imi place cum vrei sa iti faci parul,sa vad eu ce naiba imi fac ca nu de mult am fost tunsa bob ...deci par ioc
Nici eu nu prea ma bag ca avem gusturi diferite asa ca sa isi faca ea cum vrea ca e nunta ei

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anca mersi. eu am suportat cu stoicism toata vara parul mai lung pentru asta, ca am firul de par subtire si destul de rar, era necesar sa fie mai lung macar. dar sa stii ca m-am inspirat de pe net. am fost la tipul c ema coafeaza cu o foto cum voiam sa fie, si evident ca in viziunea lui a fost putin modificata treaba, adaptata la fizionomia mea. si imi place cum a iesit.
dar sunt pe net o gramada de idei si pentru par scurt. mai ales daca ai un par bun si bogat, se pot face multe chestii simpatice.

eu ma tot chinui sa gasesc pt sotul meu un costum maro. cred ca aia e cea mai potrivita culoare tinand cont de rochia mea.insa gasesc ori un maro turbat ori unu ce da spre deschis rau.mai am de umblat inca pentru asta.

"Nici eu nu prea ma bag ca avem gusturi diferite asa ca sa isi faca ea cum vrea ca e nunta ei" exact asta e si principiul meu. Si ca sa vezi....ca nicicum nu e bine. Acu 2 zile descopar ca fina mea se "lauda" la diverse persoane ca "pe nasii mei nu ii cam intereseaza nimic". Evident ca m-am simtit lovita.M-am enervat la culme. Insa m-am stapanit. Nu i-a zis nimic. M-am facut ca nu stiu. Dar cred ca e ultima chestie pe care i-o inghit. daca iti dai cu parerea, nu e bine ca monopolizezi si vrei sa fie ca tine. daca stai pe margine si iti vezi de ale tale, esti indiferent si nesimtit....eu chiar nu mai vad calea de mijloc.
oricum ei nu sunt la "prima abatere". am fost buni si darnici cu ei de la inceput si ne-au luat de fraieri. i-am prins de multe ori cu minciuni, iar eu nu suport minciuna, prostia si snobismul. nu le tolerez deloc. eu sunt genul de om care fac ce spun si invers.
le inghitim pe toate pentru ca suntem oameni de cuvant, si vrem sa ne respectam promisiunea. si avem pretentia ca suntem mai intelepti si mai experimentati in viata. ei au 23 de ani, insa sunt niste copii rasfatati. probabil de asta si vorbesc cu atat de multa usurinta si nu realizeaza ce mult dor vorbele. am incercat sa le mai zic de cateva ori, dar nici un rezultat. ce pot sa sper e ca odata, candva, o sa ajunga si ei nasi. si probabil atunci vor intelege cat e de simplu...


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu am avut timp sa ma uit dupa coafura pana acum ,cred ca o sa las la imaginatia coafezei si sa vedem ce iese
Mai imi pare rau ca sit nu e f buna ,ideea este sa te intelegi bine cu finii dar daaca ei vin cu stupiditatile astea atunci ...
Astia ai nostri nu au zis nimic (adica nu mi-a ajuns nimic la urechi) si nici noi nu ne-am agitat f tare in ideea de a nu ne baga peste ei ca nici la mine la nunta nasa nu a avut idei fixe si a fost totul ok .
Eu zic sa stai de vb cu ei si sa le explici ca ceva nu iti convine si ca te deranjeaza sa iti auzi vorbe.
Voi cum v-ati "capatat "cu ei?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput