Nasici de 2009

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Misha, mersi frumos pentru raspuns.
Nu este o nunta cu pretentii, ci una mai intima cu rude si prietenii apropiati. E buna ideea sa aflu dinainte cam cine ar putea "comite" fapta.
Stiu ca n-ar trebui sa fiu stresata dar dupa cum am zis experienta mea in acest domeniu e zero si nu stiu cam cum se procedeaza.
Poate ma supar eu si-l rapesc pe mire daca tot e vorba de vila aia cu piscina...
Mai astept pareri, chiar sint curioasa cum a fost pe la alte nunti.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Asa e daca este rapita inainte de 12 plateste nasu,al meu urs a platit asa 2 sticle wisky,un carton cu bere Tuborg si o sticla de Martini.
Eheee si cand m-au rapit pe mine a platit tot sotul din dotare de frica sa nu ma piarda 5 l de palinca de la mama ei,2 baxuri de vin si o sticla de sampanie

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Ralu, mersi.
Referitor la banii pe care-i pun la nunta nasii, cam cit s-au dat la nuntile pe unde ati fost voi? Astept raspuns si pe pm daca vreti.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alexandra spune:

Salutare!
Dragelor, am nevoie de un sfat urgent. Noi avem nunta in mai si trebuie sa cumparam lumanarile si buchetele. Unde ati comandat ceva frumos si nu foarte scump in Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Alina ultimele lumanari le-am luat de la green art de fapt mi le-au adus ei acasa,au fost ieftine (mi-au dat si reducere)si superbe,am fost foarte multumita,gugaleste nitel si ai sa vezi modelele apoi suna-i ,domnisoara care se ocupa este foarte amabila,politicoasa si nu m-a dezamagit.Daca nu te descurci imi spui si-ti dau pm cu toate datele.
iata lumanarile

Delidana ti-am dat PM.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Ralu, mersi, ti-am scris si eu.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Incet incet se apropieeeeeee.....
ne ocupam de ultimele pregatiri...

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

ancamari foarte frumoasa rochita ta
Apropo...am vazut ca suntem in acelasi weekend "nasici"

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Asteptam poze,stiti,da?!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alexandra spune:

Ralu, multumesc pentru sfat. Maine ma intalnesc cu cei de la green art sa discutam. Mi-au placut mult lumanarile tale. Eu as vrea ceva cu hortensii dar sa vedem ce preturi sunt. Oricum, daca nu imi spuneai de cei de la green art nu reuseam sa ii gasesc altfel. Si eu ma aproprii din ce in ce mai repede de ziua cea mare. Azi am achizitionat oglinda si esarfa pt miresica. Raman buchetele, lumanarile si turta. Voi ce caudouri le-ati facut finilor? Ma gandeam ca in afara de "dar" ar fi de luat si un cadou sa le ramana amintire. Si poate imi imparasiti din experienta voastra referitoare si la cam cat mai pun nasii in plic...
Inca o data multumesc pentru ajutor, mi-a fost de folos.

A.A

Mergi la inceput