La multi ani fulguleti de n-d 2006! (205)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


La multi ani!

Bine ai venit 2009.




azi, orele 13 - pentru pretioasa Emma



de M (6) si G (2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

LA MULTI ANI!!!

Fie ca noul an sa ne aduca numai bucurii, sanatate si tot ceea ce ne dorim, iar fulguletii nostri sa creasca frumos si armonios!
Si sa ne auzim mai des!!!

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani minunatelor si fulguletilor !!!

Am petrecut tare bine asearaam lasat-o pe antonia la soacra si noi am fost la nasi ne-am culcat la 7 dim Antonia la 10.30 era fresh dar am avut noroc si am dormit pana la 12

va


Bamboletta si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Bine ne-am regasit in 2009!Va doresc din suflet multa sanatate,multe bucurii si sa aveti parte de un an nou mult mai bun.La multi ani,prietene dragi


si noi cu muci si cu restul ca sa completam tacamul...tuse,urechiuse dureroase,masele in devenire,nervi intinsi la max de ambele parti...
o am pe mama de pe 21 dec la mine...dar nu se simte frate!din contra...,casa-i mai vraiste decat pana acum,manacare nu-i,rufe cu varf in cos...jucarii intinse in toata casa...ce se intampla domule?!
noroc cu Claudiu meu,manca-l-ar mama de harnicut...el a facut de toate la bucatarie,eu doar am prestat un tort semipreparat(si nu-mi sta in caracter,jur!)

Bambo,
te invidiez ca ai petrecut aseara si nu oricum...,pana dimineata...
stii,aseara pe la 19,mi-a venit cheful de petrecere,asa ca m-am imbracat de scandal,m-am machiat si mi-am pus cercei atarnatori...am rezistat eroic pe tocuri vreo 2 ore...,da' cand a venit vremea de baita,schimbat copii si facut puzle-uri...parca m-am trezit brusc la realitate...mi-am luat hainele mirositoare de lapte,malagambele pan' la genuchi,scos cerceii,demachiat si trecut la treaba serioasa
Anateo,
cu mare intarziere...vreau sa-ti urez si eu un sincer La multi ani,iti doresc din suflet sa fii sanatoasa,sa ai parte de multe bucurii si multe impliniri alaturi de dragii tai
Acs,
multumesc ca ai impartasit povestea minunata a celor trei bursuci mult doriti,fff frumos ai povestit si sincer iti spun ca,daca pana acum te iubeam...acum te iubesc mult
esti dulce,scumpa si...minunata santeti o familie f frumoasa,mor de dragul vostru






Scorpionasii mei stralucitori
Crinuta si Raducu
(1.nov2006)(31.oct2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

La multi ani!

sa aveti un an bun, numai cu bucurii, sanatate si belsug!

26+
si Andrei (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

La multi ani 2009! Sanatate si numai bine!

Duminica pe 28 decembrie am botezat fetita. Am avut emotii, eram sigura ca va plange, a fost mai bine decat ma asteptam. Am sarbatorit botezul cu familia si prieteni dragi, Ruxandra si Gabi m-au bucurat foarte mult, chiar ei au ridicat oamenii la dans. Va multumesc, sunteti minunati! . Promit poze cat de curand.

De revelion am avut invitati o prietena cu baietelul ei de trei ani jumate. Baieteii au inchis usa la camera lui Dragos si s-au jucat asa de frumos... Eu ma duceam sa ascult la usa sa vad ca totul e in regula, au fost foarte simpatici. Ne-am culcat cu totii pe la doua. Ne-am simtit foarte bine.

In rest suntem bine sanatosi, Dragos doarme in sfarsit bine, ne-am linistit din punctul asta de vedere, uf. Eu nu ma pot plange, acum sunt obosita dupa atatea petreceri, dar in rest sunt destul de bine. Teodora avea la patru luni sapte kilograme, e tot mai grea. Folosesc cu succes scutecele lui Dragos, asa ca de acum o sa cumparam numai un singur fel, mai simplu.

Cam atat despre noi.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

poze cu noi


Monica,
sa va traiasca micuta crestina,abia astept poze cu voi



Familia stralucitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

foarte frumosi sunteti,DANDUSA! ei,cum e cu doi ??
vezi ca nu e asa rau ?

Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .


Sofía (2ian2007)
Andrés (22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Bine v-am gasit in 2009! Si multumesc pentru urari!

Noi am petrecut linistit, pe langa semineu, dar inainte de asta am vazut artificiile de la Niagara (eu fiind dopata bine de tot cu medicamente), iar dupa aceea am picotit pana pe la 12 noaptea cand am baut un pahar de suc (pe post de "sampon... samponie?", cum zice Roxana ) si am mancat un preafrumos tort de inghetata.
Ieri am avut si colindatori cu plugusorul, la telefon , a fost asa de frumos, ca vorbeam cu tata si i-au sunat la usa doi copii si i-am auzit si eu colindand, tare draguti au fost si tare bine mi-a picat.

Monica, sa va traiasca micuta crestina!

dandusa, ce tanara arati in ultima poza, ca o fetita cu doi copii! Cu adevarat stralucitori cu totii, atata frumusete, atat interioara, cat si exterioara emana pozele voastre... parca te vad cu inca vreo doi copii, nu vad cum o sa te opresti la trei
Multa sanatate!

aka, n-am apucat sa ti-o laud pe Cristina, dar am vazut pozele, atat de delicata si frumoasa este, ca o papusica, sa va traiasca si infloreasca!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoshika spune:

LA MULTI ANI!
Am trecut si in 2009! Hai sa fim sanatosi c-am ajuns pana aici! Sa vedem de-acum incolo ce-o mai fi...

Eu va doresc un an mai bun ca 2008, sa fiti sanatoase (la fel si cei dragi voua), sa aveti puterea, intelegerea si rabdarea sa va puteti bucura de copiii vostri. Si, nu in ultimul rand, sa mariti numarul membrilor familiei voastre (eu stiu sigur ca asta am de gand sa fac!)

Ma bucur ca v-am "cunoscut" si sper sa raman alaturi de voi in continuare...

Va pup pe toate cu mult, mult drag!



Mergi la inceput