Prietenie la plesneala - 2009 de motive de ras (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Bey, asa repede am gatat capitolele de nici moderatorii nu au avut timp sa le inchida? Nu e nici un capitol inchis pina acum

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

buey,sunteti niste destrabalate,auziti? destrabalate !

ps- nu mi-am baut cafeaua si inca dorm pi mini.dar revin in forta si va rup!


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Ba io te felicit!

Pina apuc sa citesc toate mincarimile voastre de deshte , am un raspuns pentru Coana Mare:

1. pentru
Citat:
ha,batran si maioru' soro.Iar ti-am tras tzeapa,io ma doar un tanar capitan. aaaaaaaaaa,vezi ?
tzeapa e pentru tine, bre, ca almeu e maior de la 34 de ani (adeca de 3 ani) si acu-l face capitan-comandor (mai pe intelesul tau: locotenent colonell
sic-sic-sic asa ca inca mai poate, da?
2. iar bancul ala cu dedicatie, iar nu-i valabil, ca el vine cu MIG-ul direct, nu-i mai trebe gloante!

Acu' mai cetesc sa vaz io ce mai debitaratzi p'aci!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



buey,ca atunci cand a fost tanar locotenent nu va mai fi niciodata !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Bey, asa repede am gatat capitolele de nici moderatorii nu au avut timp sa le inchida? Nu e nici un capitol inchis pina acum

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Trebuie?

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

buey,am gasit motiv de divort
Cica de la anu' la organu' se retrag niste sporuri si norma de hrana o baga in salar si-o impoziteaza !
Eeeee, sa mai stau io maritata cu organu' cand nici cu Dacia 1300 nu mai poate veni acasa?!
Crec' ma dau la lt colonelu' lu' Misha ca are MIG !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata! No, ca m-am intors, fiica ratacitoare ce mi-s!



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Gabrielo, ia vezi catre ce te reorientezi, nici macar sa nu te prind ca amusini pe langa ofiteru' meu, ai inteles?!?!

Tzuni, helau, helau, morning tu iu tu!!

sunt treaza pe jumatate, intentionez sa plimb cateaua si sa ma culc iar!! am ganduri marete, i know!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Gabrielo, ia vezi catre ce te reorientezi, nici macar sa nu te prind ca amusini pe langa ofiteru' meu, ai inteles?!?!

Tzuni, helau, helau, morning tu iu tu!!

sunt treaza pe jumatate, intentionez sa plimb cateaua si sa ma culc iar!! am ganduri marete, i know!!

I never fake ... sarcasm


plimbi cateaua si te culci iar...cum vine asta?
revelionu'bate la usa...scularea....sau trezrea?
ia de aici o ,sa te trezesti mia bine...
misha,multumesc!


MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

ne urmareste Marius!!!

'neata la toate Tantelele
mai dar ati scris nu gluma...cautam subiectulcu anul nou degeaba



Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

mersi de , dar nu beau. mai degraba cola daca vrei sa-mi oferi ... si apai da, vine revelionu', da' vine taman la noapte si ca sa rezist mai mult de ora 12 tre sa mai bag un pic de somn perfuzat, ca altfel ma culc precum pensionarii, inainte de marile artificii . am avut iarasi o noapte agitata cu multe vise si sunt un picut cam zombie, d-aia recurg la vreo 2 ore de somn in plus!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput