America (137)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Andreea you glow ! frumoase poze si protagonisti. Si cine a papat cookiesurile mosului ? ca la noi m-am sacrificat eu asta pentru ca husbandu a stat cu Bianca sa adoarma ... ca deh si-a propus sa doarma iepureste in ajun sarea din pat la cel mai mic zgomot ... a adormit dupa 1:30 a.m.
Si ce "artilerie" grea avurati in dreapta bradului tot pentru Santa? asta in cazul in care e lapte-intolerant

Mai miau-miau nu a mai scris deloc ... ce-o fi cu ea ca aveam de gind sa o cuplez cu husbandu la WOW ca ea intreba de jucatori si vad ca a luat si a meu microbu'

Adriana, cumnata ta e americanca, nu ? (asta fara intentia de a jigni pe nimeni)da's durere uneori. Ma bucur pentru micuta

Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Zice Ana:
Mom, my feelings are hurt! Eu (ingrijorata): why?
I had too much soup!

Liris, i-ati dat de capat pina la urma?

Corinadana, melancolia asta e de la hormoni. Incearca sa ignori, bine ca te simti OK.

Ligeea, eu fac rezervari la hotel doar in orasele mari. In rest prefer sa le vad la fata locului, plus ca nu esti legat de un hotel anume cind esti pe drumuri. Nu aveti de ce sa va temeti, e safe. In orasele mari e bine sa fii mai atent si sa incerci sa nu arati prea turist. Ca peste tot!

Cenia, chiar ma gindeam ce ati mai facut cu casa. Imi pare rau pentru accident. Bine ca sinteti OK.

Andreea, cite masini va trebuie? Visa si sotul meu la o masina de hobby, deocamdata l-am lecuit. Deh, midlife crisis!

Panterra, good news cu nepoata. Neinspirata ideea cumnatei, e greu sa ceri bani de la oameni cind tocmai ai dat $90,000 pe o masina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alinta, ei chiar ca ma alinti. pai sa vezi ce smecher e piticu', n-a vrut sa puna pe farfurie cookies pe care i le-am cumparat lui asa ca a luat din cele gluten free ale mele, pe care tati, nitel dezamagit, le-s pus inapoi in cutie, si-a muscat din una. a baut si laptele. hehehe, artileria grea e a sotului desi ei bea doar cate un pahar de vin la cina si asta nu zilnic, ii place insa sa aiba ce-i trebuie, vorba ta, daca i se facea pofta mosului de vreun cocktail ceva?
haha, si eu am avut emotii ca nu se va culca micutul, am stat cu el la culcare si era atat de agitat. nu mai zic dimineata cand a facut ochi. frumos.

philip
18weeksbaby
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

unde a scris cenia?

philip
18weeksbaby
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Ramona e scumpa foc Anuta , si vezi ca ai incurcat Cenia cu Uta-ciun eu cred ca is doua persoane diferite

Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Masina meade vis este asta:
http://www.infiniti.com/fx/photos-360s/

Eu am o afinitate pt infiniti,ori unde a fost si prima mea masina si mi se pare ca se conduce usor, oricum cand o sa-mi permit pe asta am pus ochii.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Andreea, ti-am vazut pozele..ce familie frumoasa sunteti !
Miere, cam lunga masina ta de vis si mie imi place infinity, dar asa m-am saturat de masinile astea mari si greu de parcat( asta numai ptr ca nu ma prea pricep la parcari laterale, ma innebunesc, nu alta). Eu as fi multumita cu un gandacel din ala nemtesc, mic si cochet.

Crisss 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

Uta asigurarea va calcula cit valoreaza sau ce va da inapoi pe masina. Probabil ca va trebui sa o dati la fiare vechi dar grabiti-va sa o donati undeva ca sa puteti beneficia de tax deduction pe anul asta. Daca va permiteti dealuri la masini ca cele de acum nu am vazut niciodata. In locul vostru n-as sta pe ginduri. N-am vazut niciodata Totota cu 0% interest si cu rebate!!!! Never ever.

Miereamara masina visurilor mele tot o infinity e.

Crismir da, din acea tigaie ies acele gogosele a caror poza am pus-o. Gogoselele insa nu sint tari, ci pufoase, umplute cu ce ai prin casa, dulce sau fructe sau brineturi. Tigaia cu pricina se gaseste la Williams Sonoma desi cineva zicea ca e si la target - personal nu am vazut. Se unge cu o pensula fiecare gaura, se pune cite o lingurita de aluat, apoi putina umplutura -gem, fructe, nutella etc - apoi inca o lingurita de aluat si peste 2-3 minute cu doua scobitori se itoarge fiecare gogosica astfel incit sa se prajeasca si pe partea celalata. E usor de facut si sint tare bune. Acum am luat mere sa le calesc cu scortisoara si zahar si sa le folosesc ca umplutura pt. gogosele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Merry after Christmas!

Am petrecut, am baut, am desfacut multe cadouri si a fost frumos, dar obositor. A condus sotul 600 de mile miercuri, si tot atatea la intoarcere. Cand am ajuns aici, sotul imi zicea: asa-i ca o sa ne mutam in NY cand termini tu scoala? Aaa, am mancat si sorici..

Miere, masina e f frumoasa. Masina aia o au nasii nostri. E tare luxoasa si are tot felul de chestii tehnologizate - camera in fata, in spate, opreste automat daca se apropie periculos de masina din fata sau cea din spate.. ce mai, nebunie.
Eu visez la BMW z4, dar cred ca am mai scris:-)) Bune dealurile acum la sfarsit de an - vazusem Nissan Versa, sub 10k, cand ea era in jur de 14k.

Sambata iau pisicul..abia astept.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Miere daca tot e sa go wild asta e masina visurilor mele
http://www.perla-rent-a-car.ro/images/VW-tuareg.jpg
sau asta http://microsites.mbusa.com/microsite/glk-class/index.do#/main/index .... eu si cumnata Adrianei
De fapt de la Mercedes si VW n-as da inapoi de la aproape nici un model

Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput