m-am reantors la voi,prieteni!

m-am reantors la voi,prieteni! | Autor: diana32

Link direct la acest mesaj

ma reintorc la voi ,dar de data aceasta cu vesti bune si cu multe cuvinte de recunostinta.candva....RUFUS imi spunea sa ma rog la D-ZEU si si sa cred in EL ,pt ca toate clipele grele se vor spulbera.draga Rufus,asa am facut si multe vise frumoase s-au implinit.e adevarat ca am suferit multe ,multe...pana am ajuns aici ,dar nu ma vait ,pt ca toate au fost cu folos.mi-aduc aminte cat de disperata eram ,fara solutii de iesire din "perioada critica",iar voi ma incurajati cum stiati si limita puterilor si rabdarilor.n-am sa uit niciodata.voi m-ati invatat sa-l chem pe D-ZEU in ajutor.acum ma reintorc sa dau o mana de ajutor celor care au nevoie ,celor ce trec prin ce-am trecut si eu.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

eu parca imi amintesc de tine....dar nu mai stiu precis situatia ta!
oricum, FELICITARI ca ai reusit, ca ai invins greutatile, ca ai urcat un pas mai sus!!
cat mai multe victorii si de aicxi inainte, nu in ultimul rand, un Craciun plin de bucurii, belsug si fericire, sanatate si un An Nou mai bun, mai plin de realizari!

Kari

Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana32 spune:

Asemenea iti urez si eu!daca iti spun ca sant mama fetitei nevazatoare-MATILDA,probabil ca ti-ai aminti ceva,dar prefer sa urmaresti urmatoarele mele postari,pt ca cele trecute sant triste si nu mai vreau sa aduc tristete, ci numai si numai bucurii.e foarte adevarat :ca daca schimbi calitatea gandirii,schimbi si calitatea vietii.am simtit-o pe propria piele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana32

Asemenea iti urez si eu!daca iti spun ca sant mama fetitei nevazatoare-MATILDA,probabil ca ti-ai aminti ceva,dar prefer sa urmaresti urmatoarele mele postari,pt ca cele trecute sant triste si nu mai vreau sa aduc tristete, ci numai si numai bucurii.e foarte adevarat :ca daca schimbi calitatea gandirii,schimbi si calitatea vietii.am simtit-o pe propria piele.

DIA





Si pt RUFUS, pt ca mereu are cite o vorba inteleapta cu el

Ile, mami de Vivian (07.03.2006)



http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims

Mergi la inceput