FIV 208

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Va doresc un capitol plin de reusite.
Sa curga cu gravidute si cu vesti bune.
Pupici

elena +7

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Marrina eu stiam ca si Pregnyl e un bun inlocuitor! Multa sanatate prieteni tale si sarcina usoara!
Iana_mari ai sa vezi ca si tu si Cristinici veti reusi anul viitor. D-na dr. Dracea chiar are mana de aur, din 4 fete am reusit 2, eu zic ca un procentaj de 50% e f. bun.

4s www.parentingweekly.com/pregnancy/album/myalbum.asp" target="_blank">Floricica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Fetelor, sinteti super, multumesc mult ptr toate cuvintele.Da, v-am zis, NU MA LAS, merg si-n Australia daca trebuie si-i musai, de-ocamdata caut clinici.
Un sfat, daca-mi permiteti...mai ales fetele cu gemeni, musai cerclaj, e mai sigur asa.
Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

A, din 10 fete, cind am, facut eu, a reusit 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffinuta spune:

Buna fetelor,

la apel,asa mai intarziata..
mai intai trebuie sa "dreg" o greseala,nu stiu cum mi-a scapat..

Ralucapaun mult ,mult noroc Raluca,chiar daca vine de la mine cu intarziere e urare din inima,sa dea bunul Dumnezeu tie si tuturor fetelor sa devenit gravidute si sa aveti copii pe care cu toatele ne dorim din tot sufletul!
Mult noroc raluca si nu te stresa zilele astea,nu fii ca mine.

Medamaya,fii tare cred ca e o hotarare buna faptul ca "schimbi" mergi in afara,e bine sa vezi lucrurile din alta perspectiva..si se pare ca pt multe fete a fost cu noroc.Un lucru pot sa iti spun daca iti pierzi increderea in medicul tau nu are sens sa continui.
Mult mult noroc,si recupereza-te fizic si moral cat poti de bine si de repede,Meda!

21Ali,trebuie sa iti spun ceva,inca nu sunt sigura daca ti-au venit rezultatele de sange..Ali eu am 42 ani merg pe 43..tu mai ai 3ani aproape,e cale lunga,Ali,ai toate sansele..nu ma las atata vreme cum scriam candva sunt"valabila"pe piata,am pierdut vremea cand am putut sa fac copii,acum singura optinue e sa incerc..am noroc sotul meu ma sustine enorm...nici nu mi-am dat seama cat de mult doar acum..si nu mai vorbesc de voi,toate fetele.
Ali,ai incredere in steaua ta..si eu am fost la pamant de nenumarate ori,nu sunt un exemplu dar am strigat dupa ajutor cand m-am simtit slaba..

Muffinuta

Ai reusit?Continua!Ai esuat?Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 21ali spune:

Buna ziua,Muffinuta multumesc de cuvintele frumoase,sa stiti ca am cazut dar m-am si ridicat,iata intreaga poveste:am mers la gynera si la anal.spermogramei dr a zis ca avem sanse sa avem copilul nostru,noi fericiti nevoie mare...........iar la giulesti dr in ziua punctiei a zis ca trebuie donor la care sotul a zis OK mergem inainte,in sufletul meu nu a fost chiar asa.Stii este o chestie asa care nu o poti descrie in cuvinte ce simti si de aceea dupa trasfer voiam sa cred ca totul va fi bine,nu ca nu as fi dorit acest copil dar nu era acel ceva,fetelor chiar nu pot descrie ceea ce am simtit.Oricum asta a fost o lectie de viitor sa stiu ce usa sa deschid,nu am nimic de reprosar dr. cu siguranta tot la dr Dracea voi apela dar mai intii vom face toate anzele posibile,asta va fi cu siguranta in vara ,momentan financiar ne-ar fi greu.Fetelor nu voi renunta la acest vis nu este incapatinare,dar este visul nostru si vom reusi,chiar daca avem o virsta, nu conteaza zic eu atit de mult acum am rezat si eu asta.Fetelor imi doresc EEEEEEEEEEENORM un copilas dar cu sotul meu,stiu ca este o lupta grea dar vom reusi.multi-ici la toate fetele,Muffi ai grija de Muffisorul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Ioanatugs sa te auda D-zeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Moni: hai ca mai e o modificare de facut...am vazut-o pe Iepurila inca la aspirante. Ea a reusit sa ramana natural,deci n-a mai fost nevoie de FIV si a si nascut deja,are o fetita.

Nusy 12+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Muffinuta , multumesc mult de suport. Sunt inca relaxata, poate pentru ca imi place atat de mult Budapesta, ma plimb mai mereu, nu prea ma gandesc la test. Si am incredere in floricele mele:)

Va pup,

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Iana_mari ai sa vezi ca va fi bine iubita! Dupa atata suferinta trebuie sa iasa si soarele.
RalucaPaun asa sa faci, e foarte bine! Le-ai si pozat, ai reusit???
Medamaya, 21ali

4s www.parentingweekly.com/pregnancy/album/myalbum.asp" target="_blank">Floricica mea

Mergi la inceput