Targoviste (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

LA MULTI ANI, ANUTA NOASTRA SCUMPA SI DRAGA!!!!!!!!




Sa fii sanatoasa, fericita, sa te bucuri de surioara ta scumpa Elisa si sa faci multe prostioare azi, ca ai voie!!!!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

PUIUTUL MEU, PAUL
Varsta Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
De pe ultima suta de metrii din Belfast va salut, mai sunt inca in viata dupa soua zile de alergatura. Ma duc acum la calarie si apoi acasa sa-mi fac bagajul pentru maine.
Va pup si va doresc sa aveti sarbatori cu liniste, bucurii si toate dorintele sa vi se implineasca in noul an.
Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Mi-am vazut visul implinit
http://i191.photobucket.com/albums/z292/mihaser/PRF_0077.jpg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

BUNA LA TOATA LUMEA, Cristina si eu cam tremur de frig desi pe la Targoviste e muult mai cald ca acolo unde esti tu, dau eu azi cafea si ceai fierbinte.

Am intrat doar sa o felicit pe Otilia, ma bucur mult ca totul a mers bine si sper sa fiti la fel de optimisti in continuare, plini de viata!

LA MULTI ANI SI HAPPY BIRTHDAY
pentru amandoua printesele ANA SI ELISA!!!!

Mai dar voi sarbatoriti toata luna decembrie!!!

Mihaela ti-am mai scris eu un mesaj dar l-am pierdut (oricum nu ma prea lasa nazdravanii mei pe forum, ma cam zapacesc)Felicitari pentru visul implinit!

In alta ordine de idei sanatate la toata lumea, multe pentru Cristian, Eliana, Roxi, Andrei, Elisa, Ana so toti copilasii vostri de la voinicii mei si zana mea.
Fie ca sarbatorile sa va fie pline de pace si dragoste!


Laura, si doi

p.s. Hai mai intrati sa ne spuneti ce primesc piticii de Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

LAURA, frumos ai mai urat!!!! Apropo de cadoul pt copii: de la mami si tati va primi un joc cu p82 de cuburi colorate ca sa construiasca castel, garaj, tren si ce ii mai place lui..., un mozaic, si un jos cu cifre ....cam prea educativ cadoul dar deh, astea m=au atras pe mine. Oricum mai primeste si de la mamaie si tatie.

Noi saptamana viitoare mergem la Moreni sa petrecem Craciunul cu parintii!!!! Uraaaaa!

Ma duc sa il iau de la gradi....asta a fost ultima zi din an.

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

PUIUTUL MEU, PAUL
Varsta Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Laura, si multam de urari. Le intoarcem si noi inzecit, multa sanatate si voua si tot ce va doriti!
Mihaser, ce Craciunita frumoasa si atenta . Sa va traiasca dulceata!

Ana va primi de Craciun o casuta Little People ca si asa are o gramada de omuleti, masinute din seria aceasta.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Craciun Fericit!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Craciun Fericit!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre


ptr gogosica Ana! Scuze ptr intarziere!

Oana e mortal romanasu`!

Craciun fericit tuturor! Cristina vacanta placuta si pupici Roxanei!

Noi am fost cam cu problemute! Cri tot vomita de la un virus nenorocit :( Azi a fost si el mai ok...a papat sarmalutze.

Va pupam!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Ai mei voinici au primit (si normal) jocuri de construit (dupa ce le-am cumparat le-am vazut la quelle) iar printesa patine . Oare cand vom avea patinoar in TGV?

Mihaela speram sa ne vedem iarna asta... Imi pare rau pentru Cristian ca nu poate sa se distreze de sarb. Nu te grabi sa-l treci pe mancare normala prea repede...asa am facut eu cu fetita mea pina a dat in enterita

Cristina cum e pe acasa? Sarbatori fericite iti doresc.

si nu exagerati cu carnatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Iar petrece, va invit la si multa si ca tot am schimbat si prefixul !

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput