Puiuti de randunici 2008!! (160)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Fetele Luny,Clau,Liana,Numeioana merci mult de raspunsuri.

Liana dupa parerea mea nu cred ca a supt sucul din mandarina nici macar 30 ml......ai dreptatela cat manaca ea, nu pb.

Luny
babypoint????da-mi detalii ...parca citisem ca ai comanda pe net sau sunt.....vreau si eu sa iau tot asa mai tari ca mi-e frica sa nu se innece

Ela merci, dar de unde cumparati voi Nestle.LA supermarketul cel mai apropae de mine , adica Real nu au......si nu de alta ca ar fi o raritate, dar as vrea sa ma duc direct la sursa sa nu stau sa colind pana ce gasesc.




IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

rebeccuta frumusica si cumintica! sa-si tina obiceiul!
teo dupa ce a avut niste reprize de urlete pana pe la ora 14, alearga pe aici cu teo-mobilul rade, chiuie, "vorbeste" fara oprire...e o harmalaie la mine ...evident ca ne jucam si de-a cucuuu - bau! asa ca eu ma ascun si ea vine chiuind dupa mine si rade de se prapadeste

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, da, pana la urma trebuie sa ne desprindem si noi putin...ne luam de mana si vedem ce-o iesi!

Nu mai stiu cine intreba de scaun de masina ( Luny?) , eu de cand i l-am schimbat l-am montat in directia de mers si-i place foarte mult Rebeccai, imediat face nani. In 10 minute e in lumea viselor!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Liana, imi inchipui ce nebunie e la voi acolo cu razacioasa de Teo! La noi acum e liniste, baietii sunt la un fotbal mic in parc, noi nu ne-am mai dus si acum am parcat-o pe Rebe, se da in leganut, dar imediat o ia somnul...A misunat si ea o gramada prin casa...
Iaca, chiar a adormit, draga de ea.

Bitza, eu iau biscuitii Nestle de la Auchan, de la raionul de mancarica de bebei.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Bitza, eu ii dau mandarine si lui ii plac mult. i le curat de piele si de samburi si ii dau bucatele. Prima data cand i-am dat asa a facut in kk "celulele" alea de la mandarina intregi. Acum s-a mai maturizat sistemul lui digestiv si vad ca le digera bine.

Raluca cu Ioanna (5.07.2006) si Georgios (13.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Sa va spun ceva dragut...

Cand am putin timp liber ca acum de exemplu lucrez la acel jurnal de sarcina, am mai zis eu de el pe aici. Adica imi salvez toate mesajele de la odisee frumusel si iese ditamai romanul! Am ajuns la momentul in care usor, usor aflam ce purtam in burtici , toate super emotionate la ecografii!! Si au fost cateva rasturnari de situatii haioase...Naty initial avea baietel pana la eco cu Iosup cand i-a zis de fetita si Naty i-a spus atunci Magdalena ( iti aduci aminte Naty?). Kya avea si ea initial baietel, il chema Victor. Si la mine mult timp Rebecca parea baietel si nu gaseam nume deloc...Simonette , Roxana Claudia si Numeioana voiau fetite, dar apoi au fost cele mai fericite de baieteii lor. La Zoze s-a vazut din prima ca e baietel...Si cam atat deocamdata...Luny nu aparuse, nici Mimo, Ursuleata, Liana, Tuchi...Era Olgutza, dar super ocupata cu tot felul de rapoarte, Bitza,Sovi,Nicol, Mihutza care era in Romanik...Foarte frumos, imi face o deosebita placere sa spicuiesc pe acolo!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu iau de la farmacie Nestle, se numesc P'tit biscuit. Si au gluten, Zoze, dar ce mai conteaza acum?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Clau, m-a luat asa un fior pe sira spinarii...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

mai scriu una ca a plecat sotu sa fume o tigare

liana n-am acu timp sa pun poze si nici n-am noi , dar promit sa o fac, tre sa mai descarc cate ceva.
Bitza, eu i-am dat mandarina si maninca , ca pe mar , Andrei a mancat si ceapa ca pe mar, Iar biscuiti din aia po****ri , ca nu contin gluten, initial a inceput cu unii strainezi aduci de cumnata din spaniolia.Bine Andrei maninca si morcov , cotorul de la varza ca deh are 4 dinti si alti 2-3 in virf cum s-ar zice , acus se vad,



va salut
ma bucur ca Delph a dat cu subsemnatu si la noi, sa nu uiti de pozele cu dromader



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau ce super ca faci jurnal!!..eu am aparut mai tarziu, cred ca eram in trim al doilea deja..poate imi spui si mie daca dai peste mine la un moment dat
butucico nu erau p.o.p.on.a.r.i biscuitii aia, nu?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput