Nou stil de viata 239

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut fetele!

Nu dati cu rosii...dar azi am papat dulciuri. Sunt de casa....de la niste unguri...Au o expozitie in Tm....nu vreau sa va povstesc ce e acolo...Mai rau e ca ma mai duc si maine!

Dar imi iau si cantar...Tefal...dar de care? Helppppp! Am inteles ca normal e mai indicat...adica sa indice doar greutatea.

Roxi arati super!

Cristina eu am uitat cum e sa stai dupa mesteri...Mie mi-a zugravit maman intr-o zi sufrageria!
Eu as innebuni daca s-ar misca asa incet!

Madelaine bafta cu operatia...si eu trebuie sa-i fac baietelului la 3 ani!

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Claudia nu am gasit pozele voastre. Imi poti da un link?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

dragelor! Ioi, sa stiti ca m-at facut sa ...pe bune, v-am mai zis io, vorba lu' Twin Peaks "bufnitele nu sunt ce par a fi" Va pe toate si va multumesc pentru aprecieri...

Eu acum am venit de la sala, am facut si apoi o jumatate de ora de coregrafie haotica si zgubilitica cu inca 3 gagici nebune iar una dintre ele m-a adus acasa...baietii mei dorm acum iar eu am constiinta incarcata..

Rolo, poze cu Serban pun maine seara, promit, acum nu mai pot, ma duc sa fac dush si sa ma

Zuzi, draga mea, manusile sunt din piele, sunt super si sunt de la Promod! Le-am luat online, cu 27 de EURO. Apropos de viermigashi, ca ai zis ce ai simtit, io nu m-am mai uitat

Tzuni, io numa la gand de viermigashi, ma gandesc sa bag o si sa cu burta goala btw, fa ceva cu blogul ala sa mai auzim de la tine si de ganduri mai ... ashezate

Cristina, nu tin cura de slabire...fac sport din greu sa ard cc-turile pe care le bag ziua...ma stradui sa nu ma ingras...sper sa reusesc la ce stil am acum...sper sa ma vindec...incepusem asa de fain prin septembrie...

dragelor, mai vin maine seara, va si va urez noapte buna!!

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamne frumoase!

In sfarsit m-am eliberat si eu un pic.

Anda, inteleg ca in week-end nu esti in Cluj... Poate reusim sa ne vedem saptamana viitoare, eu plec spre Bucuresti sambata dimineata (pe 20 adica), am avion la ora 6:45 . Roxa, tu ce spui? Cum ai timp? Aaa, Anda, sa stii ca imi pare rau de serbarea Carinei. Dar chiar si in conditiile astea, iti urez sa-ti priasca team buildingul la Roma .

Roxa, ti-am vazut pozele si esti o draguta! Eu nu-ti zic ca nu e cazul sa mai slabesti, ca tu stii cum te simti tu bine. Dar de afara se vede foarte bine!

Madelaine, cum mai stai cu scarile ? In Bucuresti nu e frig? Ca aici daca m-as apuca sa alerg / urc scari pe frigul asta, m-as captusi sigur macar cu un guturai. Ai grija sa nu racesti!

Vik, cum au iesit pozele cu copiii si Nikolaus?

Criscosty, tu cum mai esti? Cum au iesit analizele? Sper ca bine !

Violeta, bine ca ai scapat de audit macar pana la sfarsitul anului. Vezi ca oboseala si stresul nu-s bune la ce ai tu de facut .

Tzunica, Meri e o dulceata de copil! Sunteti amandoua norocoase ca va aveti una pe cealalta! In alta ordine de idei, sa stii ca io nu deschid linkurile pe care le postezi in ultimul timp, ca-s sensibiloasa rau si ma ai pe constiinta .

Khristin, ti-am admirat copiii. E o poza care imi place tare in care Yasmine il tine in brate pe cel mic. Se uita la el asa de serioasa ca iti vine sa-i mananci pe amandoi! Si felicitari pentru kg pierdute pana acum!

Caro, tu cum esti? Ti-a trecut raceala?

Delia, ti-am raspuns la subiectul cu cantarul. Cu Don Quijote cum stai?

Carmen, azi tot cu poze vechi si cu muzica ?

Zuzilicea, sa nu mai alergi mami desculta pe banda! Incaltamintea trebuie sa fie speciala pentru alergat, vezi ca povestea si An-k cu cateva capitole in urma cum trebuie sa fie (in nici un caz sa fie fixa pe picior).

Gabriela, buna si "terapia prin munca" la ceva, nu? Imi inchipui totusi ca ai fi preferat sa faci curat in dulapuri fara sa te fi enervat cineva. Cum mai merge cu casa? O sa fie gata de sarbatori sau inca nu se pune problema asta? Spor la facut miscare, vad ca ai avut un raport bun saptamana asta.

Dordia, felicitari pentru raport!

Rolo, m-am uitat pe pozele tale si e vizibil ca ai slabit. Ai si alta mina, alt tonus, asa pare din poze. Si felicitari pentru anul asta, vad ca a fost foarte plin cu lucruri bune pentru tine. Si asteptam sa te vedem sub 80 pana pe 31 decembrie , ca sa il inchei frumos!

Ruxandra, ai apucat sa te duci la doctor pentru genunchi?

Tumpi, spor la mutat.

An-k, spor la facut miscare! Si lasa mancarea buna pentru copii .

CristinaT, sa stii ca depresia se trateaza ea cu ciocolata, da' dai in altele, asa ca lasa ciocolata si bucura-te ca sunteti bine. Si o sa terminati si zugraveala la un moment dat.

Daca am mai uitat pe cineva, sa stiti ca nu a fost cu intentie, da' is obosita rau. Pentru mine saptamana asta a fost foarte plina. Am slabit aproape 2 kg in aproape o saptamana. Bine, cred ca era mai mult o retentie de lichide n-aveam cum sa slabesc atat. Oricum, depasisem pragul critic si m-am intors la 58 inapoi. Atat aveam de dimineata. De mancat mananc muuuult mai corect. Daca mi-e pofta de ceva dulce, mi-am luat niste curmale si mananc cateva. In rest kiwi si portocale, cereale cu iaurt, ciorba de vaca fara nici un pic de grasime, ciuperci scazute... Cam asta a fost meniul meu zilele astea.

Va pup ca ma duc direct in baie si in pat. O seara frumoasa sa aveti,

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Daniela am salvat numarul tau si te sun maine sa vedem cum ne putem vedea in weekend si poate facem cumva si reusim si cu Anda, cand poate ea

nb!
R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Roxa, te pup! Astept atunci sa vorbim maine! Io in weekend am program de voie (adica am program - ca mai am ceva de munca, dar programul mi-l fac eu, d'aia ii zic de voie ).

Va pup pe toate, noapte buna.

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

sunt matinala rau, m-am trezit ca vroia Mara apa si de tot felul de ganduri nu mai pot dormi.

Asa ca va pregatesc cafea, ceai, suc proaspat, fructe, cereale, ba chiar si o omleta si va doresc o zi minunata!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Tzuni, draga, asta e chiar sadism.

Daniela, te-am intrebat ceva la subiectul despre cintar. Multumesc pentru explicatii.

Gabi, chiar acum ma duc sa-mi fac o omleta.

Va pup.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata, frumoaselor!

Gabrielama, te inteleg. Eu ii cunosc problema Aidei, dar n-am puterea sa deschid subiectul sa citesc...

Roxa, promit sa fac ceva cu blogul!

Meniul de azi:
D: doua guri de cafea cu indulcitor + 2 feliute pepene galben + 2 felii grefruit
P: 100 gr tagliatelle bio (99 cal) + sos din legumele pamantului
C: iaurt cu ovaz si cateva migdale.

O zi frumoasa! Fug in Buftea.


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare fete frumoase!

Sunt intr-o viteza crunta pt ca nu imi vad capul de treaba la birou.
Sunt cuminte azi pap legume si fructe si fac sport.

Va pup pe toate

MADELAINE

Mergi la inceput