mamici cu suflet mare

mamici cu suflet mare | Autor: danydana

Link direct la acest mesaj

Acum 2 zile am indraznit sa dau un mesaj ,pentru o familie vecina cu mine.Am dat acest mesaj sa le multumesc mamicilor care mi-au dat hainute pentru fetita cea mica de 5 luni.Va urez voua ,multa sanatate,la multi ani si dumnezeu sa va rasplateasca pentru bunatatea voastra.Multe din lucrusoarele care le-am strans sunt mici dar nu va faceti griji mamicilor, eu locuiesc langa o maternitate,si acolo sunt mamici care nu au posibilitate ,si o sa le dau lor.Daca mai exista cineva care are de donat lucrusoare,jucarii,etc,aceasta familie va multumeste

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Buna Danydana,vad ca ai reusit sa deschizi subiectul,eu sunt din Timisoara dar ma gandesc cum sa fac sa trimit un pachet familiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danydana spune:

Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danydana spune:

Buna fetelor. Nu stiu ce sa fac ,si cum sa va vac sa va uitati si la anuntul meu.M-au sunat 2 mamici care mi-au dat si le multumesc,atat eu cat si aceasta familie nespus de mult.Dar mai mult de jumate din lucruri sunt mici.De aceea va spun daca este mamica care are un bebelus micc micc si vrea lucrusoarele mici,sa ma contacteze.Copii familiei ,care eu insist la voi mamicilor sa le donati lucrusoare,incaltaminte,nu au,sunt foarte dezbracati,fetita ce amica bea lapte praf cu portia,cea din clasa a]a are calificative de bine si foarte bine,este intradevar o familie saraca si are nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui danydana

Buna fetelor. Nu stiu ce sa fac ,si cum sa va vac sa va uitati si la anuntul meu.M-au sunat 2 mamici care mi-au dat si le multumesc,atat eu cat si aceasta familie nespus de mult.Dar mai mult de jumate din lucruri sunt mici.De aceea va spun daca este mamica care are un bebelus micc micc si vrea lucrusoarele mici,sa ma contacteze.Copii familiei ,care eu insist la voi mamicilor sa le donati lucrusoare,incaltaminte,nu au,sunt foarte dezbracati,fetita ce amica bea lapte praf cu portia,cea din clasa a]a are calificative de bine si foarte bine,este intradevar o familie saraca si are nevoie


buna ziua..eu am o fetita de 2saptamani si nu prea avem hainute mai grosute. am avea nevoie de cateva hainute mai grosute daca aveti din lucrusoarele mici. celelalte hainute pe care le avem le avem tot de la o mamica de aici. as vrea sa va ajut si eu dar nu am hainute asa mari.iar cu laptele praf nici atat.in schimb mi-a promis cineva ca imi va trimite cateva rechizite scolare cred ca i-ar prinde bine fetitei care e la scoala nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Fetelor, va rog continuati la subiectul dedicat:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128416&whichpage=19

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput