Gravidutze si mamici de Cluj - 102

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

si noi am folosit imunorezistan junior si am fost tare multumita! il recomand in caz de necesitate!

sanatate bebelusilor bolnaviori!

sa va aduca mosul numai cadouri minunate si multe sanatate si fericire alaturi de cei dragi!




Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

maria-teodora ~ sufletelul care implineste familia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
Monica eu il curat cu ce spal vasele, il spal putin, nu sa luceasca. L-am mai dat cu ceva cif, dar nu a facut mare brinza. Cica de la Amaway este o chestie buna de curatat, dar eu nu am dat o gramada de bani pe un detergent, sa aiba acelasi efect ca de ce am bucataria plina.

Noi ii punem ou kinder si alte din gama, pe care le va minca mai mult mama si tata, portocale si o masinuta... A primit ieri de la tati de la servici o chestie faina, toata ziua sta calare pe ea http://shopping.yahoo.com/p:Bounce%20'N%20Rotate%20Pooh%20with%20Activity%20Dashboard:2004368376





Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

monica, am uitat sa-ti raspund, eu am fost ff multumita de ajax spray proffessional

deci nu orice ajax, nu ala de vase. are cap de spray-at, scrie pe el proffessional, e mov parca.

pentru fetele necajite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Acum am venit de afara. foarte frumos a fost...soare, cald...ne-am gasit si o bebica prietena...doar ca e foarte aglomerat din cauza tirgului si nu prea am avut spatiu de manevra....

Elena, sa treaca cucuiul lui Dragos. tre sa fim cu ochii pe ei ca pe butelie acum in perioada asta...una-doua fac cite o nazbitie...

Monica, eu curat cu axion-ul cu care spal vasele. inmoi bine pe acolo si las vreo 10 minute. dupa care sterg cu partea dura a bureteleui de bucatarie. iese tot, fara sa frec...

Nico, imi pare rau de masina. si de neplacerile de la birou...nu lasa sa te afecteze. gindeste-te ca miine te sarbatoresti tu, in 8 puiutu' mic...nu merita nimic sa te necajesti...

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Salut
Monica eu il curat cu ce spal vasele, il spal putin, nu sa luceasca. L-am mai dat cu ceva cif, dar nu a facut mare brinza. Cica de la Amaway este o chestie buna de curatat, dar eu nu am dat o gramada de bani pe un detergent, sa aiba acelasi efect ca de ce am bucataria plina.

Noi ii punem ou kinder si alte din gama, pe care le va minca mai mult mama si tata, portocale si o masinuta... A primit ieri de la tati de la servici o chestie faina, toata ziua sta calare pe ea http://shopping.yahoo.com/p:Bounce%20'N%20Rotate%20Pooh%20with%20Activity%20Dashboard:2004368376





Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)




dragut... ma gandeam si eu la asta, dar o sa primeasca zebra de la Fischer Price asa ca... tot acolo suntem

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...

Sa-l ajutam pe Andrei sa se faca bine...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

of ce de fete suparici...

sper sa va rezolvati problemele!!!

pupici la cucuiatul mic, elenuta...

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...

Sa-l ajutam pe Andrei sa se faca bine...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalia.m spune:

Buna fetelor,
este prima data cand intru pe acest forum sper sa ma iertati daca nu scriu la subiect.Sunt mamica in devenire si eu am 12 sapt si 6zile,si pot spune ca nu am trecut asa de usorpeste ele ,din cauza greturilor varsaturilor si starilor de rau, dar orice marita pt bebe,nu?Eu merg la o clinica privata din Cluj ,Ginia se numeste la dr.Zsigmond Anna.Pana acum am fost de 2 ori sipot spune ca sunt multumita.Clinica e foarte frumoasa ca un hotelde 5 stele ,nici nu te simti ca esti la spital.As vrea sa stiu daca careva dintre voi a-ti fost la d-na dr. sau la clinica desi e noua si ce parere aveti?astept raspvostru ,si va doresc toturor o sarcina usoara,cu greturi cat mai putine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

AMALIA si felicitari pt burtica ,imi pare rau dar eu nu ti pot da detalii ,ma bucur ca ti place clinica iar dupa descrierea facuta "hotel de 5 stele "suna tare fain
care s tarifele la consultatie ?
NICO
ELENA pupam baietelu si mamica
MONICA eu pt aragaz folosesc ajax ,dar il folos doar o data pe sapt ,pt ca pun folie de aluminiu in permanentza si aia o schib de 2 ori pe sapt si arata ca nou
IOANA 13 super jucaria si eu am vrut sa io cumpar lui Tiadris dar am renuntat la ea gandindu ma ca are calutzu si n are sens sa i mai iau si ursu

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

fetelor, care stie la ce ora incepe concertul cu Hrusca la Polus? mersi

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...

Sa-l ajutam pe Andrei sa se faca bine...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

multumesc de incurajari, Dragos s-a trezit bine, ii vesel se joaka si are un cucui mare mare in frunte

monica eu folosesc pt aragaz trium spray e super bun si scoate toate petele, inainte foloseam qitagrasa o solutie asemanatoare din spania, sunt asemanatoare k si calitate

amalia bien ai venit
felicitari pt burtica
nu pot sa te ajut cu sfaturi despre clinica sau dr k nu am auzit de ele , dar dupa cum descrii tu ma gandesc k e super frumos
multa putere sa treci cu bine peste aceasta perioada critica o pot numi deoarece am trecut si eu prin asa ceva , varsaturi si greturi pana la 5 luni si apoi de la 7 iar pana la 9, dar merita toate sacrificiile din lume

merg sa ne pregatim k vine tati si ne scoate in oras
v-am puapt

gabi daca esti diseara iti dau pozele

am pus poze noi de la intalnirea de azi cu gabi si copilasi ei minunati

http://picasaweb.google.com/elenuta23/Decembrie2008#

Elena si Dragos Stefan


Floare alba, floare albastra, ce dor mi-ai lasat..........

Mergi la inceput