Cancer la san stadiul 3

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

Lina,
Mare figura esti sa povestesti tu un lucru asa marunt - ca te-am sunat. Cred ca daca toatat lume care se gandeste la tine te-ar suna nu ai avea vreme sa vorbesti la telefon. Pentru ca eu sunt convinsa ca foarte multi oameni se gandesc dar se gandesc ca nu ar sti ce sa spuna daca te suna fiindca si eu simt asta uneori.

Asteptam sa iesi din covalescenta ca sa fii iar tu cu energie debordanta.

Pana atunci multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Lina si eu m-am gandit la tine. in vacanta! am intalnit acolo o doamna, cam de varsta ta, a invins cancerul si se bucura de cateva zile de concediu. m-am gandit la tine, nu stiu de ce...
vei invinge! cumva, dar vei invinge! si oricare ar fi rezultatul, tot invingatoare vei fi! sanatate multa!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helen75 spune:

Buna Lina,
Tocmai am cumparat revista Unica (pe care nu o mai luam de multa vreme) si cu mare viteza am cautat reportajul despre cancer. Bucurestiul e mare si chiar ofera alte posibilitati, atat pentru investigatii, cat si pentru tratament , suport psihilogic, etc.
Dar in orasele mic , nu exista nici macar un mamograf..si ca sa faci o investigatie de genul asta, mergi in orasele mai mari la particulari, si dai o multime de bani si nici nu esti sigur ca rezultatul e OK.

Tu esti o lupatoare si un exemplu de urmat.
si multa putere in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Lina cum mai esti? Mai stiti ceva de ea fetelor?
iti doresc multa sanatate si putere pe mai departe

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Daiopri

Lina cum mai esti? Mai stiti ceva de ea fetelor?
iti doresc multa sanatate si putere pe mai departe

Numai bine tuturor



E bine acum, s-a linistit dupa ce iar a trebuit sa treaca printr-o sperietura zdravana. Avea dureri de cap puternice si dr. i-a recomandat sa faca un CT (computer tomograf). Va dati seama ce a fost in sufletul ei stiindu-se suspectata de buba la cap. Din fericire examenul a iesit ok, in plus i-a vazut si plamanii+ficatul la CT tot ok. Durerile erau de la coloana cervicala, unde la radiografie i-au gasit niste "ciocuri" (chestiile alea care se fac de la tasarea vertebrelor) si acum le trateaza cu kinetoterapie.
Lino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Buna, fetelor! Am scris la un moment dat un mesaj si cand sa il trimit s-a resetat si m-am enervat asa rau, ca am inchis computatorul
Dupa cum va zicea Vali, am mai trecut printr-un sir de emotii, ca sunt cu "capu'", dar am aflat ca"nu am nimic in cap" adk in plus, asa ca m-am linistit, am doar ciocuri pe coloana si nu putine, dar decat cancer...
Asa ca am inceput acel tratament de substitutie cu Femara, pentru femei expirate, adk la menopauza
am facut Ct cu contrast si e ok, analize, ok, la marcari nu aveau kiturile si au spus ca sa nu ma grabesc ca nu e presant,
Am niste vene, de parca nici nu le mai am, si numai gandul de a mai face o intepatura, ma ia cu fiori...

va atasez linkul cu materialul din Unica, asa,pentru poza, sa vedeti ce catel am, ca pe mine baba chioara, ma mai stiti http://www.unica.ro/articole/psihologie/Puterea_de_a_te_vindeca

Asa, si sa va mai spun,o sa faca o actiune la Universitate, in pasaj cu materiale care sa mobilizeze femeile sa mearga la doctor, si probabil vor fi si niste poze "sexi" cu mine cheala-cheala, ca asa le-a vrut , sa lesine omu' cand le vede, ca alea din spotul cu si fara peruca, de spune ca nu dai coltu dk esti cu "gripa"

si cam atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Slava Domnului ca nu-i nici o buba prin nici un alt locusor

Eu vreau sa-ti spun ca arati ff bine,arati....in putere!
chiar si dupa tot necazul caruia i-ai tinut piept pana acum...undeva in spatele gandurilor mele, ma gandesc ca mi-as dori sa am taria ta , macar...macar pe jumatate...cred ca unii dintre noi asa sunt construiti...unii puternici, altii...mai putin

si catelul...e un fofo!

Sanatate Lina, sa dea Domnul sa se aseze lucrurile pe fagasul cel bun

Nikole, mami lui Albastrel(4.08.2007) si fericita 16+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ma bucur ca n-a fost nimik grav cu "buba la cap"........cat despre poza din revista.......ai un catzel foarte fotogenic iar tu arati bine, parerea mea!

*decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

lina ma bucur nespus ca esti bine si am vazut ce Bubu frumos ai zi si mie rasa (banuiesc ca e neam de terrier deci tzacanit )
Te fata draga si sa auzim doar de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

lina ma bucur nespus ca esti bine si am vazut ce Bubu frumos ai zi si mie rasa (banuiesc ca e neam de terrier deci tzacanit )
Te fata draga si sa auzim doar de bine



Aida ...
povestea nasterii
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


teckel sarmos:-) o minunatie de catel!

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi
www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput