Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Cancer la san stadiul 3

(4 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 47

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat  Reply with Quote
Lina, cum mai esti...mai da o veste despre tine!

sanatate multa si putere. te adimr, ca esti o luptatoare!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!

Mergi la inceput
linasobolina
linasobolina

482 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui linasobolina  Trimite mesaj yahoo luilinasobolina Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote

Am facut raze, adicatelea "plaja" la Fundeni zilnic la ora 14..
Va inchipuiti cum a fost pe caldura asta, in miezul zilei
mai am 2 sedinte si scap, au fost 25 la lista

M-am prajit destul de rau, am sanul grena, insa nu am basici
Cand a usturat mai rau am dat cu jecozinc, un preparat pe care l-am gasit numai la farmacia ACADEMIEI

Insa am si alte vesti si anume:
Am un catel nou, o fetita,BUBU, care m-a scos din necajeala de dupa moartea cockerului si am inceput sa ma si plimb prin parc zilnic

Dar cel mai mult ii doresc sa scap, sa se termine odata, sa am si eu liber sa fac ce vreau cu viata si timpul meu!

A inceput sa imi creasca un pic parul

Intreaba si vei primi un raspuns!
Mergi la inceput

Tzuni

7590 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Tzuni Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tzuni un Mesaj Privat  Reply with Quote
Doamne ajuta, Lina! Ma bucur ca mai ai si vesti bune! Sanatate puiului mic si sa te scoata cat mai des la aer curat si plimbari lungi! Te doare acum ceva?

THAT's ME
Mergi la inceput

iulix

1436 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iulix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multa sanatate Lina si "LA MULTI ANI!!" chiar daca e cam tarziu. Ma bucur ca acum ai un nou catel. Sa te bucuri de el si sa te inveseleasca cat mai mult. Te si sper sa scapi cat mai repede si sa ne aduci vesti cat mai bune.
Mergi la inceput

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat  Reply with Quote
sanatate si multa putere!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!

Mergi la inceput
Lemoni
Lemoni

1800 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lemoni un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari pt noul catelus. Ma bucur enorm pt tine ca ai scapat . Sunt curioasa daca si tie iti creste parul cret sa ne scri.

"To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet."
Charles Haanel
Mergi la inceput
Mmmaria
Mmmaria

438 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mmmaria un Mesaj Privat  Reply with Quote
Santate multa, Lina.
Ma bucur pentru noul catelus, chiar ma gandeam sa iti sugerez asa ceva dar nu stiam daca vrei si daca nu il mai jelesti pe primul...
Oricum, mie asta mi se pare un semn (BUN). Se innoieste totul in viata ta...de la catelus pana la par.
Numai bine, draga mea.
Mergi la inceput

mychydutza

5541 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimychydutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite mychydutza un Mesaj Privat  Reply with Quote
sa stapanesti sanatoasa catelul! si tzie multa putere iti doresc, si sanatate din plin!

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*
Mergi la inceput

membru veteran aidaciolac

11706 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aidaciolac un Mesaj Privat  Reply with Quote
lina ce mai faci ?

Aida ... 37+ AMR max 12 zile
Poze cu noi
Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine
Mergi la inceput
asiza
asiza

3274 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite asiza un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna, fetelor

NU stiu daca va mai amintiti...scrisesem eu acu' ceva vreme ca si mama mea se confrunta cu cancer la san si va ceream sfatul. Intre timp, desi n-am mai scris la subiectele voastre, v-am urmarit mereu, am plans si am ras alaturi de voi, v-am tinut pumnii mreu cand trebuia sa mergeti la tratamente, am vazut-o si pe Lina la TV (btw jos palaria in fata ta, esti o femeie puternica, plina de optimism ), insa n-am avut putere sa mai scriu. Mama mea a urmat 4 sedinte de chimio pre-operator, apoi a urmat interventia chirurgicala cu mastectomie totala si reconstructie san, iar acum a facut prima doza de chimio cu taxoten (sper sa fi scris bine denumirea, intelegeti voi). Insa are cumplit de multe efecte secundare de la astea, o doare fiecare oscior in corp, are diaree, i s-a umflat limba, esofagul, gatul, i-au iesit niste bubite cel putin ciudate pe corp plus depresie (si ea e o persoana foarte puternica, care nu prea se plangea de nimic inainte)...in fine, cred ca stiti cum e...vroiam sa va intreb daca ati auzit sau ati luat careva BIOBRAN, cica e un imunostimulator, adjuvant in tratamentul anticancer...e destul de scump si vreau sa stiu pareri concrete inainte de a-l cumpara...

Pupici multi si sa stiti ca sunt alaturi de voi chiar daca intru rar sa scriu!

Vali, Lina, Lemoni

Oana cu Denis 2+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!
Mergi la inceput
Pag. din 47 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com