Cancer la san stadiul 3

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Lina, cum mai esti...mai da o veste despre tine!

sanatate multa si putere. te adimr, ca esti o luptatoare!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:


Am facut raze, adicatelea "plaja" la Fundeni zilnic la ora 14..
Va inchipuiti cum a fost pe caldura asta, in miezul zilei
mai am 2 sedinte si scap, au fost 25 la lista

M-am prajit destul de rau, am sanul grena, insa nu am basici
Cand a usturat mai rau am dat cu jecozinc, un preparat pe care l-am gasit numai la farmacia ACADEMIEI

Insa am si alte vesti si anume:
Am un catel nou, o fetita,BUBU, care m-a scos din necajeala de dupa moartea cockerului si am inceput sa ma si plimb prin parc zilnic

Dar cel mai mult ii doresc sa scap, sa se termine odata, sa am si eu liber sa fac ce vreau cu viata si timpul meu!

A inceput sa imi creasca un pic parul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Doamne ajuta, Lina! Ma bucur ca mai ai si vesti bune! Sanatate puiului mic si sa te scoata cat mai des la aer curat si plimbari lungi! Te doare acum ceva?

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Multa sanatate Lina si "LA MULTI ANI!!" chiar daca e cam tarziu. Ma bucur ca acum ai un nou catel. Sa te bucuri de el si sa te inveseleasca cat mai mult. Te si sper sa scapi cat mai repede si sa ne aduci vesti cat mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

sanatate si multa putere!


cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Felicitari pt noul catelus. Ma bucur enorm pt tine ca ai scapat . Sunt curioasa daca si tie iti creste parul cret sa ne scri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmmaria spune:

Santate multa, Lina.
Ma bucur pentru noul catelus, chiar ma gandeam sa iti sugerez asa ceva dar nu stiam daca vrei si daca nu il mai jelesti pe primul...
Oricum, mie asta mi se pare un semn (BUN). Se innoieste totul in viata ta...de la catelus pana la par.
Numai bine, draga mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

sa stapanesti sanatoasa catelul! si tzie multa putere iti doresc, si sanatate din plin!

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

lina ce mai faci ?



Aida ... 37+ AMR max 12 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Buna, fetelor

NU stiu daca va mai amintiti...scrisesem eu acu' ceva vreme ca si mama mea se confrunta cu cancer la san si va ceream sfatul. Intre timp, desi n-am mai scris la subiectele voastre, v-am urmarit mereu, am plans si am ras alaturi de voi, v-am tinut pumnii mreu cand trebuia sa mergeti la tratamente, am vazut-o si pe Lina la TV (btw jos palaria in fata ta, esti o femeie puternica, plina de optimism ), insa n-am avut putere sa mai scriu. Mama mea a urmat 4 sedinte de chimio pre-operator, apoi a urmat interventia chirurgicala cu mastectomie totala si reconstructie san, iar acum a facut prima doza de chimio cu taxoten (sper sa fi scris bine denumirea, intelegeti voi). Insa are cumplit de multe efecte secundare de la astea, o doare fiecare oscior in corp, are diaree, i s-a umflat limba, esofagul, gatul, i-au iesit niste bubite cel putin ciudate pe corp plus depresie (si ea e o persoana foarte puternica, care nu prea se plangea de nimic inainte)...in fine, cred ca stiti cum e...vroiam sa va intreb daca ati auzit sau ati luat careva BIOBRAN, cica e un imunostimulator, adjuvant in tratamentul anticancer...e destul de scump si vreau sa stiu pareri concrete inainte de a-l cumpara...

Pupici multi si sa stiti ca sunt alaturi de voi chiar daca intru rar sa scriu!

Vali, Lina, Lemoni

Mergi la inceput