Gala Laureatilor Desprecopii 2008 (Cei mai iubiti)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Eu nominalizez din tot sufletul o fata deosebita,care face parte din odiseea iulie-august,este o fata minunata cu un suflet mare,care se ocupa de odiseea noastra si are intotdeauna o vorba buna si un sfat pt fiecara membra a odiseeei,are 2 fete superbe,un sot minunat,o familie reusita.Numele ei este Mada_mxm si eu tin foarte mult la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Linasobolina- pentru dragostea neconditionata ce a acordat-o fetei ei.
Dumnezeu sa-ti dea multa sanatate!

Tzuni, Asi, Anca Wish si toate fetele de la adoptii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

as vrea de asemeni a le nominalizez si pe fetele de la sectiunea aspirante optimiste! sunt niste fete minunate!

"Help my bunny take over the world!"
http://tt.lilypie.com/Jvsap2.png

http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Nu-mi vine sa cred ca pana si o lenesa ca mine a fost mentionata aici!
Asta m-a facut sa ma mobilizez si sa enumar si eu nick-urile celor care m-au impresionat:
- Nana, Aida, kay, pentru forta si curaj
- papanash, pentru inima ei mare si entuziasmul molipsitor,
- toata gaska de dulceturi si papanasi, pentru ca toate imi sunt prietene virtuale si le iubesc, si in special pe cele care vin cu un sfat competent si o vorba buna indiferent de ora sau zi - Sabina si Roxana_G

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

si eu vreau sa le multumesc prietenelor mele de la [blue]ODISEEA NOV-DECEMBRIE[\blue]...mi-au fost alaturi cand am nascut chiar daca nu prea au stiut atunci ce se intampla...sunt sigura ca s-au gandit la mine si la david...ele credeau ca sunt deja acasa...insa eu eram in spital..ma rugam ca david sa se faca bine dupa ce i-a plesnit plamanul stang...si s-a facut...le multumesc...tuturor..dlui CONF.DR.ANCA, DNEI DR. COJOCARU, DNEI DR. CULCER...
dr nu le-a multumit nimeni...



Cristina - mami de DAVID - ANDREI

http://community.webshots.com/album/569372429jGkhSz



pe 20 oct...ora 23:05 a venit pe lume MINUNEA MEA - DAVID ANDREI


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Fomalhauti, pe care o admir mult pentru echilibrul ei si pentru conceptia despre viata

Monixy, ale carei postari mi-au mers direct la suflet

Elise a carei gandire ma surprinde mereu (in mod placut) sper sa revii

Olguta12 pt spiritul bataios si umorul extraordinar

si altii ale caror postari le citesc cu drag elteka, amoga, marius, lorelei_19, roxanaz, alessia105, nelia, si altii care nu imi vin acum in minte

mamicile minunate kay, aida si doina_cel

si multi, multi oameni care fac ca forumul acesta sa fie un loc plin de iubire, din ce in ce mai greu de gasit in lumea reala

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Kay este optiunea mea, stiu cat de greu i-a fost, stiu ce inseamna chinul prin care a trecut...si inca va mai trece la fiecare control al Soniei.
Mereu ma voi gandi la voi...si la sansa ce voua v-a dat-o Dumnezeu!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Cred ca imediat ar urma fetele de la odiseea de iulie-august 2008, pentru ca au fost alaturi de mine pe tot parcursul sarcinii mele grele...apoi cat am stat cu Darius prin spitale...si nu mai vorbesc de perioada de dupa ce ingerasul meu a prins aripi si a plecat la Doamne Doamne!
Va multumesc din inima dragele mele prietene!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Aida , e un om deosebit intr-adevar. Pentru ca in ciuda incercarilor prin care trece mai are puterea sa se gandeasca si la altii, sa-i incurajeze pe altii (linasobolina)si sa-i ajute pe altii (campania de craciun pentru copiii saraci).
Si pentru ca are puterea sa zambeasca desi de multe ori zambetul ei ascunde lacrimi.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

pentru mine PRIETENELE mele de la Cluj Rulz ocupa un loc super special.sunt sigura ca vom imbatrani impreunatin mult de tot la ele si le iubesc mult!

un gand cald si multa caldura sufleteasca pentru Kay, Aida si toate mamicile curajoase si greu incercate!Dumnezeu sa le aiba in paza!



Mergi la inceput