Gala Laureatilor Desprecopii 2008 (Cei mai iubiti)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Elise , Denizel , Lady J , Balanta , Fomalhauti , Bedrosmart pt. ideile per ansamblu(denizel nu la topicul despre caini!!! ),naty,Catalina,Capcaunul ,Deianira

Si pt. bunatate:Sheannamp,Teodraghici,Mariaa

Sigur am mai uitat, dar na , atatea mi-au venit pe moment.
L-as pune si pe guestus strict pt. umorul de pe aceeasi linie cu al meu , dar a fost neobrazat odata si de mai multe ori , asa ca nu merita

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Gustus este favoritul meu,este un challange pt. mine, asta imi vine in minte acumsper sa-mi vina mintea la cap.

Sophia 2ani
+23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ooo, pai eu cred ca ar trebui sa nominalizez jumatate din membrii DC Scriu acum doar ce-mi vine in minte:
-toate fetele de la Ajutor Umanitar
-Tzuni pentru sufletul ei minunat
-Liana30 pentru care ma rog zi si noapte sa-si tina minunea mica in brate la termen!
-toate fetele de la Aspirante si de la Adoptie
-Lorelei_19, Mamagiuliei, Pufymic, bibyrox si bb_ralukutza, pentru ca-mi sunt tare dragi!
-Kay si NanaMotoc pentru forta cu care lupta pentru sanatatea puilor lor!
-toate fetele de la Rahova, Tauroaice si mamici de Germania
-TOATE MAMICILE DE BUCURII cu care impart de 3 ani bune si rele care au legatura cu cresterea puiului meu (aoleu, ce hal de exprimare)
-miresicile de 2005
Pe langa cele sus-numite le mai nominalizez pe Anina, ale carei postari le citesc mereu cu mult drag, Bedrosmart pentru ca postarile ei dau dovada de f mult bun simt si Sabina care vine mereu cu sfaturi utile pentru mamici!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

in primul rind Mirela/desprecopii pentru felul in care se detaseaza de opiniile proprii si e capabila sa faca atitea pentru cei din jur, si pentru forumul asta in general.

Witchie pentru felul ei de a fi pe DC., prezenta eleganta si inimoasa;

pentru MAMELE extraordinare si puternice de pe DC: Aidaciolac, LauraB, MariPaun, Paula2003, Carmen1967

Andrada, pentru ironia fina si umor.

RamonaJ pentru eleganta cu care si-a aparat punctul de vedere pe topicul cu politica, si nu numai!

Ocebine, dragoste veche :-)

si mai ales fetele de la Sezatoarea Canadiana


http://www.floriinro.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

Guestus, pentru ca mereu reuseste sa ma destinda cu mesajele lui!

Liana30 si Soni, cele mai sufletiste forumiste pe care le-am intalnit




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Elise si Inaioana - imi pare rau ca amandoua au disparut de pe forum si amandoua in momente speciale ale existentei lor - as fi vrut sa stiu ce mai fac; daca mai cititi pe aici, sper sa reveniti....

La capitolul "cei mai simpatici, desi uneori rautaciosi" i-as nominaliza pe Gabriela (gabriella1) si Guestus. (in ordine alfabetica...)

Si, fiindca veni vorba de Guestus propun sa ii oferim titlul de "cel mai misterios user al forumului" Marturisesc ca ma roade curiozitatea, face tot felul de comentarii, dar niciodata nu a spus nimic despre el...

Apoi, merita amintiti cativa "useri" mai putin iubiti, poate cei mai putin iubiti si rau primiti, dar....eu zic ca merita sa le vedem partea buna...Este vorba despre taticii care lupta pentru copiii lor, mai mult sau mai putin elegant, dar e clar ca isi iubesc copiii si vor ce e mai bun pentru ei: Espiritu, sterge, TATA sisimpatic.

Si, daca tot suntem la tatici: cel mai tatic de pe forum - Rufus.

Sunt sigura ca am mai uitat, dar revin cand imi amintesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Sigur! Deianira - nu neaparat pentru ceea ce scrie ci pentru ceea ce face.

(Cum faceti voi sa scrieti cu culori? Am incercat si eu si nu mi-a iesit...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

multe multumiri pentru vikinga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beshter spune:

Au voie si incepatorii?
Eu vreau sa le multumesc tuturor celor care m-au bagat in seama si care, fara sa aiba habar, m-au ajutat sa depasesc o perioada neagra din viata mea.
In particular, cate o pentru (ordinea e aleatorie):
- Lady J, pentru echilibrul, consecventa si naturaletea ei; e mereu o mare placere sa-i citesc postarile
- Xio, pentru efervescenta si spiritul ei de dreptate; e neabatuta si neclintita ca un cruciat
- Carminabulina, pentru placerea si bunatatea cu care m-a primit in clubul cititoarelor si din ale carei lecturi ma inspir
- Gazzella, pentru nemaipomenita ei bunatate si placere de a discuta; ii multumesc pentru ca, datorita ei, mi-am lamurit niste probleme importante
- Sabina, pentru impozanta statura a fiintei sale si neobosita placere de a da sfaturi mamelor
- Gabriella1, pentru umorul ei, care ma destinde intotdeauna (sa-i dea Dumnezeu un prunc sanatos cat mai repede!)
- Xenocid, pentru ardoarea cu care discuta si pentru usturimea pe care o simt dupa unele postari; nu o data mi-a rasturnat perspectiva, ceea ce nu e deloc usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

m-as opri in primul rand asupra mamelor/tatilor, care lupta pentru copii lor! sub orice nik s-ar afla!
apoi, as nominaliza femeile care lupa cu cancerul. pe cele de la femina intim, toate luptatoarele de acolo, toate mamele/doamnele puternice, care ne dau exemple de viata!
cu respect,
si flori pentru parintii incercati, .

sa nu uit, pe marius, care dovedeste impartialitate, sinceritate, modestie...

si pe guestus sau xenocid...amandoi de fapt! originali si cu umor fin...uneori, alteori....

era sa uit, ce gresala....uffff, am uitat sa-l mentionez pe ham, care scrie putin, cel mai des pe la Sufletul Credintei. tot respectul pentru EL!

Kari

Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii!

Mergi la inceput