Atentie la mancarea Chappi pt caini!

Atentie la mancarea Chappi pt caini! | Autor: MihaelaV

Link direct la acest mesaj

Am cumparat zilele trecute un sac de 3kg de mancare Chappi pt catelusa mea si in dimineata asta am gasit o pioneza in sac. Nu vreau sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat cu stomacul ei daca ar fi inghitit-o

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Groaznic,.Deci e bine cand cumpar bobite sa le iau la kilogram ,fiindca vad ce pune in punga.Catelusa ta e o fericita ca ai fost atenta,pupici pe botic umed,

Nepoteii mei nazdravani


Ale,un sufletel norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Marca asta de mancare nu este buna pentru caini! Au existat multe discutii pe seama calitatii indoielnice a marcilor care sunt promovate la tv, precum pedigree sau chappi! Orice veterinar va recomanda o mancare un pic mai scumpa dar mai ... sanatoasa, cum ar fi royal canin, eukanuba, hills, proplan etc.

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Pupici si voua anidaz
MadameBovary ii dau de vreo 2 ani de zile numai Royal canin light si Royal canin hepatic, dar mancarea ei preferata este Chappi asa ca am vrut sa mai faca o pauza de Royal, dar nu a fost buna alegerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Mihaela, bine ca ii dai Royal . Ramai la asta... dar de ce light? Are probleme cu greutatea? Ei nu se plictisesc ca noi de un tip de mancare, asa ca n-ai de ce sa o mai schimbi. Daca e multumit de Royal, ramai la el ca e muuult mai bun!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput