Timisoara, Impreuna!(129) Campanie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fetelor , dragelor , URGENT!!!!!!
Daca aveti drum prin oras , sau stiti un magazin de mobila care are de vanzare BALANSOAR ... din cauza problemei este nevoie de unul tapitat si sa nu se simta la picior lemnul in momentul in care se aseaza.
So, daca vedeti asa ceva sau auziti ... va rog notati magazinul si pretul ca sa merg acolo sa vad daca ii place si i se potriveste.
Va pupicesc!

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

aidule, uite aici www.mobexpert.ropopup_image_new.php?pID=1056" target="_blank">balansoar dar cu totul tapitat nu stiu daca o sa gasesti.

altele mai lejere la pret ar fi www.practicmagazin.ro/cautprodus-scaun balansoar din lemn.html" target="_blank">aici.

ca si 'captusire' poti pune perne groase din alea de acoperit bancile, tot din materiale gata facute, prin Real sau JSK gasesti.
pup matza zapacita

looking for my sunshine
+12


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Sa va dau cafeaua...



Noi am fost ieri la Bazos, ne-am simtit tare fain, am facut poze, o sa le pun cand sunt gata...
Am mancat la restaurantul de acolo, Stejarul, apoi am dat prin Centru, sa cascam gurile...



BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Poze Bazos 1 Decembrie

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, am retinut ce ai nevoie, cautam...

Voi cum ati petrecut ziua de ieri?





BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neatza ....

Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

La multi ani, Claudia!


Sa-ti dea D-zeu o viata linistita, fumoasa, plina de dragoste, fericire si vise implinite!
O zi frumoasa ca tine!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti si de la mine...ati scris,nu gluma...brava la voi.
Va pup...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Iti multumesc din suflet Doris ca te gandesti la mine .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput