Puiuti de randunici(151)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Cateva poze, ca tot e pustiu pe aici. Am si niste filmulete pe care n-am reusit sa le incarc...mai incerc.

http://good-times.webshots.com/album/569006157KclnKy


incantata de cunostinta!

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Alicel, sunt io, dom'le Nu se vad filmuletzele Pliiiiiiiiiiiz!

Luny, nu stiu cu Oscilo...Bubu, nu stiu de mingiuta...

Tuchi, sa va fie de bine. Si noi am votat, am fost la socrii scurt, ca erau la 1 m de sectia de votare, am culcat plodul, astept sa se trezeasca si sa plecam la petrecerea Ioanei, care e si Andree. Petrecere despre care intelesesem ca e dupa-amiaza, numai ca lumea a venit de la pranz...Chiauna, na....

Mimo, ma ierti ca am avut gura mare si proasta ? Pliiiiz? Cum a fost la Bal? A iesit Omu' miss ?

Sovi Ce matusica minunata e tiza mea

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Alice, v-am vazut ! Cat ai putut sa stai pitita!!!! Deci acum stim dupa cine sa ne uitam prin Buzau Oricum, ai tupeu cu hartia igienica pe mana Theei, si noroc ca ai avut o clamita in casa, sa ii prinzi bretonul...ca era nenorocire altfel ii veneau pletele in ochi copilului Iar pozitia de somn...

Si mai am:

1. De unde ai luat stickerele? Intrebare valabila si pentru Zoze!

2. De ce nu esti pe lista, sa stiu cand ii urez Theei pe forum?

3. Ghetutzele seamana, da' nu-s la fel, ale mele au mult fash, alte Theei sunt mai "socotite", piei de sus pana jos

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Cateva poze, ca tot e pustiu pe aici. Am si niste filmulete pe care n-am reusit sa le incarc...mai incerc.

http://good-times.webshots.com/album/569006157KclnKy




LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Alice - incredibil ce mult a crescut Thea draga de cand n-am mai vazut-o!si e o zvarluga de fetita, asa cum imi place mie

bubule - m-ai lasat balta cu papanasii, ntz,ntz,ntz! am improvizat eu ceva de capul meu si mi-au iesit tare buni

As dormi si eu, ca numa 5 ore am dormit noaptea asta, dar iar nu s-au sincronizat astia mici ai mei cu somnurile

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI ANREILOR SI ANDREELOR!!
Deci,fiindca nu-mi sta bine niciodata in intregime sanatoasa,m-a lovit acum DIN NOU,un pui de mastita.Si uite asa iar ma doare o tzatza,azi am avut o stare de kk,cu inceput de febra,am bagat fiola de algocalmin,m-a tzatzait Tea,a palit-o apoi somnul de calmare,dar tot cu stare kkcioasa sunt.
In ceea ce priveste bradul,eu simt ca as lua degeaba artificial,ca nu are niciun fason,daca nu simt miros de brad in casa.Si sunt de acord cu tuchi,brazii oricum sunt taiati si aruncati prin piete,asa ca de ce nu as pune si eu unul in casa,daca oricum e taiat,nu dau eu comanda?Si,dupa cum cunosc eu rumanii,si in atatia ani au tot ramas brazi aruncati prin piete dar ei tot nu au redus nr de brazi taiati,asa ca eu tot natural fac.Dar mic.

mihutza,super glob!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Fetelor, saru'mana de aprecieri!!!

Olgutz, am de facut o scrisoare lungaaa-lungaaaa cat o zi de post, ca-s restanta. Si-ti povestesc atunci si cum te-am visat eu azi-noapte si raspund si la intreabari, promit!

Cu filmuletele, o sa-l rog pe mesterul casei mele sa le rezolve, ca eu nu am reusit. Numai ca nu acum, ca plecam in Carrefour...din nou... ca ieri mi s-a parut f. aglomerat si eram cu Thea, asa ca am preferat sa ne retragem. Si eu tot niste jucarii pt. Thea vanez, ca au unele misto de la Chicco si Fiher Price.


Fug sa ma imbrac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Alice,e o scumpete Thea!Si ce mare e!Chiar ca ai tinut-o cam mult timp ascunsa!Iar tu ce slaba esti!!
Cristina,asa deci,vrei sa treci la treaba iar!
mihutza,super glob!
Moama mihatp,ce declaratii de amor!
gecko,of,imi pare rau ca ati trecut prin greutati..saraca de
tine si saracul bursuc.Sanatate!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Sunt p-aici, dar in fuga...v-am vazut si zic sa fac si eu unele aprecieri si comentarii
Incep cu sfarsitul ...Aliceeu nu cred ca v-am mai vazut pana acum, incantata de cunostiinta Mi te imaginam un altfel dar acum sunt gata, cu imaginatia corectata...f frumoasa domnisoara Cat despre verzil sa nu le dai note mici
Olgutznicio grija sa nu-ti faci, niciuna...eu nu sunt fan obiecte, pt mine important e "sa-si faca treaba" de doua ori pupici ca sa vezi ca n-am nik
Sovitare dulce Sasha cu matusica si ce imaginatie are matusica ...si cata rabdare...un norocos Sasha
Nicolsuperba costumatia fetii, o caciulita de zile mari Mai, eu copil sa semene asa cu tata n-am mai vazut (decat la mine )
Mihatare frumoasa ofitereasa am mai vazut...si repet, asa meserie Ce declaratii O sa ai ce scrie Am citit si eu topicul ala, interesant...chiar eram curioasa dar eu cred ca omu' se naste cu o mostenire de caracter...mai pieptanam noi pe ici pe colo, mai dam cu puterea exemplului dar si memoria celulara are ea incapatanarea ei Mai citesc acolo, ca-mi place
Zoze,Clodutesanatate multa piticilor
Bubuvant bun la pupa
Lunybune idei are iubu' tau de la o vreme O vrea ceva?
Stelatermina cu bolesnitele astea, ai baut apa dupa Ariel? Arielunde umbli?
Geckof tare aventura, am citit-o dimineata intregii familii pentru ca nu stiau ce am de rad singura si nu era prima data Mi-am amintit de un banc cu un bordel a carui poanta era...cu--ve nu avem deocamdata, dar va place organizarea? Asta apropos de vizita voastra la urgente
Tuchisi eu voi cumpara brad natural, ca in fiecare an ...daca tot sunt taiati sa ma scuze Olgu
Noi n-am votat inca, am fost la coafor cu mandra, acum plecam la bal ....fac poze si vi le trimit mai pe seara
Pe curand

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Alice, daca vrei sa uploadezi filmuletele pe webshots, vezi ca s-ar putea sa le trebuiasca sa le convertesti in alt format.
Bafta la cumparaturi!

Of mai Stela, numai de belele ai parte..., cum reusesti? Ia incerca sa fi mai pozitiva si sa nu te mai gandesti la bolesnite, ca se zice ca le mai si atragem daca ne gadim la ele..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput