Bazar pentru SONIA (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

ancadragoman o sa te rog sa pui hainutele saptamana viitoare atunci cand Doina va deschide noul bazar.

dalice da, poti sa mai platesti, conturile vor ramane deschise.

ionik am sa te rog sa licitezi saptamana viitoare cand bazarul va fi preluat de Doina. Toti banii vor intra (pentru hainutele licitatate incepand de marti) in conturile ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

dalice felicitari pentru licitatiile castigate. Te rog sa platesti in unul din conturile de pe prima pagina si sa iei legatura cu ckristina si kriss79.

Rog administratorii sa inchida acest subiect. Multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna,tuturor.Am primit coletele de la kriss79 si mica,sunt superbi toti pantofiorii,desi cre ca pana la primavara or sa ne fie mici,nu-i bai ca banii dati pe ei au fost cu folos .Mai am de primit de la Codruta si Addinel,dar la cum functioneaza Posta Romana.....important e sa le primim,nu conteaza cand.am pus si eu cremuta pt ancadragoman,sa va fie de folos .
Am inteles ca bazarul se va muta pt alt caz,promit sa ajut cat pot si pt puiutul Doinei .O zi buna tuturor

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008
poze shoricica
http://img139.imageshack.us/img139/2729/hpim0730ff1.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/6482/hpim0750ed9.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

aly_c20, am primit coletul de la tine. Multumim frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

saryta, alinus_25, Kitty2007, crissintibun Am pus azi produsele castigate de voi la licitatie la posta, va rog sa ma anuntati cand ajung la voi.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Buna seara!
Din motive absolut tehnice (fara net) nu am stiut ce am castigat si ce nu. Acum intru si vad ca se preda bazarul, lucru foarte bun de altfel. O data pentru ca s-au strans bani pentru Sonia si pe de alta parte ca se preda lui Andrei.
Eu am castigat produsele pe "perioada Sonia" dar maine e miercuri...deci in ce cont depun banii?
Al Oanei sau al Doinei?

Mihnea 15 mai 2006
Irina 10 august 2008
www.dropshots.com/carminabulina#albums/2008" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Buna fetelor..as vrea sa licitez pt pantalonii de baiat 3-4 ani de la pozitia 567..insa se pot masura? Merci



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

E vreo problema daca depun banii pt produsele castigate saptamana viitoare? Ii depun in contul Doinei?

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_ef spune:

mica am primit pachetul, totul este in regula, hainutele sunt super! Multumesc frumos!

Ma bucur mult ca s-au strans banutii necesari, tinem pumnii ca totul sa fie bine cu operatia!

Simona, mama lui Tudor Gabriel (13.09.2008)

poze

Evolutia lui Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

treb. sa trimit produsele castigate la alina25.mi-a trimis adresa, dar fara nume si prenume. acum vad ca nu este pe faza si vreau sa merg acum la posta. stie cineva cum se numeste??poate a mai castigat vreo licitatie si i-a mai trimis..VA ROG, URGENT!!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

Aniversare 1 anisor
Dupa varsta de 1 an





Mergi la inceput