Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Salutam!
Multumim pentru introducerea in lista de bebei cu mamici, cred ca am uitat sa precizez atunci cand am scris DN, UM si DPN sunt cu Adela.

Andreeeea, te rog, nu ne uita cu linkurile cu modele de tricotat, (momentan cel putin) sunt consemnata la domiciliu si tare as vrea sa mesteresc lucrushoare draguzte pentru puiul meu.



Denisa-Madalina 20+ cu Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

inapreda felicitari pentru Daca cumva mi se transforma Ariana in baiat o sa il cheme Luca Andrei


24+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Frumos nume Adee

Bogdana
24+si + Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

salutare burtici

gaza, bine ai venitam citit pe nerasuflate povestea ta, teptam sa ne scrii mai des.

inapreda felicitari pt baietel.sa fiti sanatosi

silvi8, eu de 2 sapt de cand stau acasa, adun kg.asa ca doar daca esti foarte prinsa cu celelalte indeletniciri nu atentezi la bucatarie.
mi-ar placea si mie sa stiu sa fac diverse lucruri pt bb manual, dar sunt antitalent....un epilat, o manichiura ceva? doar de astea.

tata saracu a albit de cand asteapta sosetele si ploverul pe care i le-am promis de la 7 ani cand invatasem sa impletesc si eu 2-3 randuri doar pe fata.



mitzica23+ sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Fetelor voi luati fier?

Gina 21+ bebe mic e

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

am luat eu din sapt 5 pana in sapt 20 tardiferon fol.

mitzica23+ sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

MIHAELA dar ti-a iesit la analize carente de Fe?

Eu am citit pe net un articol in care scria ca de la 20 de sapt, gravida tre' sa ia supliment de Fe dar dr.-ul meu nu a pomenit nimic.
Doar Centrum imi prescrie pe care eu, oricum, nu l-am luat niciodata.

Gina 21+ bebe mic e

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Bogdana, cata dreptate ai , ei dar ne descurcam noi

19+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

mai..eu am noroc dc asa..ca-mi sta un bebel pe stomac..si abia dc mananc cate 100 grame 200 pe zi:))deci..sunt o norocoasa..imi mai consum energia si cu fiu-meu..si m-am scos...
Ina..eu am luat maltofer..acum iau ferrum gradumet

Bogdana
24+si + Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza dragele!

Am schimbat si noi semnaturica . Crestem, crestem, si la propriu si la figurat.

Silvi, sunteti norocoase cele care aveti talente la lucru manual. Eu sut dezastru, cum zice si Mitzica, ba mai rau, nici la manichiura nu ma bag, sunt praf cu indemanarea ce sa fac...

Azi e ceva mai bine, avem si musafiri diseara, asa ca am la ce sa ma gandesc. Dimineata am dereticat putin (nu am voie efort prea mult, mai mult la pat), acum stau cu laptopul in brate si ascult muzica, apoi cred ca ma duc la bucatarie, apoi un film, ceva de citit, v-am zis ca incerc sa ma ajut singura sa fiu mai opimista

Ina, felicitari pt baietel. Daca ar fi fost baietel, numele ales de noi era Petru Cristian. Pe printesa o va chema Ana Bianca, dar nu pun inca numele la semnatura, ca cine stie ce ni se mai nazare

Va pupam cu drag

24+

Mergi la inceput